Chlapci 13-15 let : Průběžné pořadí OPEN 2010

Pořadí Jméno Bydliště Klub Bořitov Benešov Okrouhlá Suchý-Velenov Protivanov Březová nad Svitavou Valchov Drahany Kořenec Buková Celkem
1Sekanina AdamSuchýMoravec Merida Czech MTB Team50050500505050500350
2Kopecký PetrSuchý3535323232353535350306
3Prudek MatějOstravaBIKE 20004403905004439440260
4Hofman TomášKozlany00153944443244390257
5Kolář PatrikKořenecMoravec Merida Czech MTB Team39443535003932320256
6Kovář JanBrnoAlfa Bike Team202329232632260290208
7Dvořáček AdamSvitavy1726232623261526230205
8Bystroň VilémValašské MeziříčíBike Pro Racing Team2932260292929000174
9Mayer DanielPolničkaSokol Polnička001729353900260146
10Konečný PetrOkrouhláOkrouhlá215130172001317097
11Srovnalík FilipChvalčov4Ever - Cyklo Bulis05044000000094
12Hrazdil JakubŽďárná323920000000091
13Janků OndřejBřezová nad Svitavou0001792320020089
14Kotouček MatějBořitovOrel Bořitov91352001313150088
15Cívka DominikBílovice nad SvitavouKometa Brno00044390000083
16Brázda MichalRáječkoFavorit Brno7171101500290079
17Prudil OndřejLazinov1311405017515070
18Sekanina ČestmírBoskoviceMoravec Sokol Benešov119301107170058
19Sikora VítKuřimTJ Slovan Podlesí157900111100053
20Müller VojtěchRájec-JestřebíTriangle MTB Team11015750711047
21Bartoš JanBrnoLodní sporty Brno26200000000046
22Štěpaník JiříSloupMapei Cyklo Kaňkovský23000200000043
23Kočvara PetrSuchýMoravec Sokol Benešov0221337905041
24Vykoukal MarekHolešov4Ever - Cyklo Bulis0290000000029
25Herc AlexanderBořitovOrel Bořitov00011130040028
26Šána JiříProstějovRepechy Team00000001113024
Kotas AdamOsičkoCyklo Bulis0010000230024
28Veselý MichalValchov0000002300023
29Helis LuděkKroměřížMairacing Team0000000200020
30Soldán MartinSoběsuky000000099018
31Koukal FilipKunštátOrel Bořitov0000017000017
32Přadka JanOsičkoCyklo Bulis547000000016
33Janík DominikBrnoHobbySport Team0000015000015
34Trnka JaroslavŽďárná000940000013
35Konečný JanOkrouhlá000703010011
36Kupský TomášBrno00000900009
37Vorlíček JanModřice00001000708
38Černošek JakubBlanskoTriangle MTB Team05000000005
39Karafiát FilipVracov40000000004
Kučera DavidBořitovOrel Bořitov00000400004
41Grunt JanBrnoTJ Favorit Brno03000000003
Dvorský LadislavUrčice00000003003
Páral FilipBořitovOrel Bořitov30000000003
44Tlamka MichalOkrouhlá00002000002
Dvorský StanislavUrčice00000002002



Stavební spoření, Gymnázium Boskovice 2003/2007