Muži ELITE 19-39 let : Průběžné pořadí OPEN 2010

Pořadí Jméno Bydliště Klub Bořitov Benešov Okrouhlá Suchý-Velenov Protivanov Březová nad Svitavou Valchov Drahany Kořenec Buková Celkem
1Hloušek JanBrnoAtrex Specializet Brno2939350320393900213
2Mlynář ZdeněkValticeMAX CURSOR05000500445000194
3Plevák IvoOstravaMax Cursor04400445050000188
4Kozel MichalBrnoMerida Biking Team26044500004400164
5Matula PetrKuřimPell's Hard Bikers00003944000083
6Prudek VítězslavLysiceMoravec Sokol Benešov026290260000081
7Strnad VáclavBrnoPell's Team17039000000056
8Jobánek JanBrnoMerida Biking Team5000000000050
Cink OndřejÚjezd u Sv. KřížeMerida Biking Team0050000000050
10Špiler StanislavPřerovCK Přerov11000350000046
11Fojtík JanOlomučanyVolvo Auto Hase4400000000044
12Korcina MichalBrnoHP KARTON13290000000042
13Šustek MilanBlanskoVolvo Auto Hase3900000000039
14Chmel ZdeněkBrnoMerida Biking Team3500000000035
Fajt MilanBrnoCK Hakr Brno0350000000035
16Klíma JiříOsek nad BečvouAD Cyklo Brodek3200000000032
Chytil JanOtrokoviceMerida Biking Team0320000000032
Šťastný PetrBrnoHakt Brno0032000000032
19Cvrkal TomášTišnovGT Czech Team0000290000029
20Baltus JanBrnoPell's Team2300000000023
21Kechrt TomᚊumperkPell's Team2000000000020
22Korbel JiříRoubaninaKiller Bees1500000000015
23Beneš MichalBrnoFSPS90000000009



Stavební spoření, Gymnázium Boskovice 2003/2007