Muži HOBBY 19-39 let : Průběžné pořadí OPEN 2010

Pořadí Jméno Bydliště Klub Bořitov Benešov Okrouhlá Suchý-Velenov Protivanov Březová nad Svitavou Valchov Drahany Kořenec Buková Celkem
1Bořil PetrHorní ŠtěpánovMoravec Merida Czech MTB Team39395004439503900300
2Vančuřík PavelBrnoMerida Biking Team0504444390355000262
3Barák RadekValchovMoravec Sokol Benešov26443939170443200241
4Malý DavidKuřimMoravec Merida Czech MTB Team02323293229322000188
5Šubrt JanJedovniceMoravec Merida Czech MTB Team1526323203239000176
6Cvrkal TomášTišnovGT Czech Team290353535230000157
7Šíma MartinOstravaMAX CURSOR0005050500000150
8Pánek JaroslavBoskoviceKiller Bees17290023003500104
9Marek PatrikTišnovMerida Biking Team50002020292900103
10Batelka VáclavTišnovVolvo Auto Hase2020026000260092
11Šeptun RomanKuřimPell's Hard Bikers00002944000073
12Procházka KamilTišnovMerida Biking Team113500260000072
13Kotouček PavelBořitovOrel Bořitov0313015171700065
14Václavík PavelŠumperkOkno Plast Šumperk23229000000063
15Rubič DanielBrnoALL Training.cz01500000440059
16Klement MiloslavVeverská Bitýška013200000230056
17Doupovec PavelSlavkov u Brna05920002000054
18Spurný JiříPřáslaviceBike Team Kola Kaňkovský5000000000050
19Oharek JanTišnovMerida Biking Team011152300000049
20Dedek AlešPřerovAD Cyklo Brodek4400000000044
21Klakurka VáclavPřerovAD Cyklo Brodek3500000000035
Ševčík PetrJedovnice07017110000035
Dundáček JiříKuřimPell's Hard Bikers0000035000035
24Dolák HynekAdamovSK Label3200000000032
25Daněk RomanRájec-JestřebíCyklo Plus Rájec0000002600026
Tlamka TomášOkrouhláOkrouhlá0026000000026
Kubica RomanOstravaSK Jiří Team0000026000026
28Florián DavidTišnovAllTraining2300000000023
Marek MarcelTišnovMerida Biking Team0000002300023
30Šimerle LadislavBrnoGT Aspire0170000000017
Kožoušek AdamBoskovice0017000000017
32Schuster MiroslavProstějov0411000000015
33Dolíhal LuděkTišnovTišnov Bikers1300000000013
Haluza MartinPřerovCK Přerov0000130000013
35Kouřil LukášTěchovPell's Team90000000009
Jonášek MartinOtrokoviceJonas Team Otrokovice09000000009
37Šmíd TomášKuřimTišnov Bikers70000000007
38Grim FilipČerná HoraKiller Bees40000000004
39Prášek RomanBrnoMerida Biking Team30000000003
40Blaha JiříHorní StudénkyOkno Plast Šumperk02000000002
41Žák RostislavBrnoMerida Biking Team10000000001
Sikora AlešKuřimTJ Slovan Podlesí01000000001



Stavební spoření, Gymnázium Boskovice 2003/2007