Chlapci 13-15 let : Průběžné pořadí OPEN 2010

Pořadí Jméno Bydliště Klub Bořitov Benešov Okrouhlá Suchý-Velenov Protivanov Březová nad Svitavou Valchov Drahany Kořenec Buková Celkem
1Sekanina AdamSuchýMoravec Merida Czech MTB Team5005050050505000300
2Kopecký PetrSuchý353532323235353500271
3Kolář PatrikKořenecMoravec Merida Czech MTB Team3944353500393200224
4Hofman TomášKozlany0015394444324400218
5Prudek MatějOstravaBIKE 2000440390500443900216
6Dvořáček AdamSvitavy172623262326152600182
7Kovář JanBrnoAlfa Bike Team20232923263226000179
8Bystroň VilémValašské MeziříčíBike Pro Racing Team2932260292929000174
9Mayer DanielPolničkaSokol Polnička00172935390000120
10Srovnalík FilipChvalčov4Ever - Cyklo Bulis05044000000094
11Hrazdil JakubŽďárná323920000000091
12Kotouček MatějBořitovOrel Bořitov91352001313150088
13Cívka DominikBílovice nad SvitavouKometa Brno00044390000083
14Konečný PetrOkrouhláOkrouhlá21513017200130080
15Brázda MichalRáječkoFavorit Brno7171101500290079
16Janků OndřejBřezová nad Svitavou000179232000069
17Sekanina ČestmírBoskoviceMoravec Sokol Benešov119301107170058
18Prudil OndřejLazinov131140501750055
19Sikora VítKuřimTJ Slovan Podlesí157900111100053
20Bartoš JanBrnoLodní sporty Brno26200000000046
21Štěpaník JiříSloupMapei Cyklo Kaňkovský23000200000043
22Müller VojtěchRájec-JestřebíTriangle MTB Team1101575070036
Kočvara PetrSuchýMoravec Sokol Benešov0221337900036
24Vykoukal MarekHolešov4Ever - Cyklo Bulis0290000000029
25Herc AlexanderBořitovOrel Bořitov00011130040028
26Kotas AdamOsičkoCyklo Bulis0010000230024
27Veselý MichalValchov0000002300023
28Helis LuděkKroměřížMairacing Team0000000200020
29Koukal FilipKunštátOrel Bořitov0000017000017
30Přadka JanOsičkoCyklo Bulis547000000016
31Janík DominikBrnoHobbySport Team0000015000015
32Trnka JaroslavŽďárná000940000013
33Šána JiříProstějov0000000110011
Konečný JanOkrouhlá000703010011
35Soldán MartinSoběsuky00000009009
Kupský TomášBrno00000900009
37Černošek JakubBlanskoTriangle MTB Team05000000005
38Karafiát FilipVracov40000000004
Kučera DavidBořitovOrel Bořitov00000400004
40Dvorský LadislavUrčice00000003003
Grunt JanBrnoTJ Favorit Brno03000000003
Páral FilipBořitovOrel Bořitov30000000003
43Dvorský StanislavUrčice00000002002
Tlamka MichalOkrouhlá00002000002
45Vorlíček JanModřice00001000001



Stavební spoření, Gymnázium Boskovice 2003/2007