MTB MERIDA - DELIKOMAT - BrouCZECH CUP 2011
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY


Velká cena Žďárné - 17.6.2006

Prozatím nebyly dodány propozice závodu.

Místo konání je TŘĚŠŇOVÝ SAD (po levé straně hned na začátku obce Žďárná pokud bude přijížďet ve směru od Boskovic, jestliže pojedete od Prostějova či Benešova, tak je potřeba jet směrem na Boskovice a po pravé straně úplně na konci obce to je)

Závod se řídí obecně platnými pravidly pro rok 2006 , tam naleznete všechny potřebné informace. Projížďka tratě obvykle bývá kolem 17. hodiny v pátek před závodem.

Hezký den Vám přeje Martin Zemánek, webmaster

 

Dívky do 6 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Konečná Monika Okrouhlá, 2000 17 00:01:25 30
2 Veselá Kateřina Valchov, 2000 98 00:01:35 27
3 Lekešová Andrea Suchá Loz, 2001 19 00:01:39
4 Trnková Adéla Žďárná, 2001 16 00:01:59 24
5 Sedláková Barbora Žďárná, 2002 53 00:02:08 21

Chlapci do 6 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Marek Libor Malhostovice, 48 2000 74 00:02:41
2 Šmída Michal Protivanov, 34 2001 27 00:03:34 30
3 Tlamka Tomáš Okrouhlá, 2002 47 00:03:56 27

Žákyně 7-9 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Tlamková Anna Okrouhlá, 26 1997 95 00:03:27 30
2 Šafářová Adéla Boskovice, 24 1998 39 00:03:29 27
3 Koudelková Michaela Benešov, 24 1997 83 00:03:32 24
4 Páralová Monika Žďárná, 4 1998 80 00:03:46 21
5 Kejíková Jana Kořenec, 24 1997 12 00:03:49 18
6 Matušková Aneta Valchov, 0 1998 94 00:04:08 15
7 Čechová Lenka Nýrov, 52 1998 29 00:04:17 14
8 Králiková Romana Protivanov, 0 1999 69 00:04:28 13
9 Hofmanová Eva Valchov, 0 1999 81 00:04:43 12
10 Pupíková Helena Žďárná, 0 1999 2 00:05:04 11

Žáci 7-9 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Pavlů Jiří Valchov, 45 1997 73 00:06:08 30
2 Kolář Patrik Kořenec, 16 1997 52 00:06:30 27
3 Parolek Martin Suchý, 1997 86 00:06:39 24
4 Prudek Dominik Lysice, 1998 101 00:06:47
5 Lekeš Libor Suchá Loz, 45 1998 68 00:06:54 21
6 Minx Jan Okrouhlá, 26 1998 152 00:06:59 18
7 Tlamka Michal Okrouhlá, 0 1997 48 00:07:20 15
8 Růžička Adam Žďárná, 0 1998 24 00:07:24 14
9 Šmída Martin Prostějov, 0 1998 72 00:07:25
10 Menšík Viktor Protivanov, 0 1999 61 00:07:41 13
11 Klíč Patrik Valchov, 0 1997 28 00:07:42 12
12 Veselý Zdeněk Valchov, 0 1997 110 00:07:43 11
13 Šmíd Lukáš Vratíkov Žďárná, 1999 4 00:07:56 10
14 Sedlák Lukáš Ždárná, 0 1997 54 00:08:02 9
15 Konečný Jan Okrouhlá, 0 1997 49 00:08:03 8
16 Dvořáček Vojtěch Svitavy, 34 1999 7 00:08:06 7
17 Šafr Matěj Boskovice, 0 1999 42 00:08:08
18 Šmída Jan Protivanov, 0 1999 78 00:08:19 6
19 Trnka Jaroslav Žďárná, 0 1997 55 00:08:35 5
20 Štusák Matěj Lysice, 1997 102 00:08:34
21 Henek Dominik Boskovice, 0 1998 76 00:09:38

Mladší žákyně 10-12 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Hlubinková Nikola Suchý, 43 1994 46 00:06:40 30
2 Parolková Markéta Okrouhlá, 26 1994 18 00:06:57 27
3 Pavlů Simona Valchov, 45 1995 91 00:07:20 24
4 Čermáková Aneta Boskovice, 16 1995 41 00:07:21 21
5 Koudelková Veronika Benešov, 24 1995 99 00:07:41 18
6 Koblasová Anna Drnovice, 1995 103 00:07:49
7 Zatloukalová Denisa Benešov, 23 1994 82 00:07:58 15
8 Tlamková Anna Okrouhlá, 26 1997 95 00:08:00 14
9 Muchová Pavlína Benešov, 24 1995 100 00:08:40 13
10 Koledová Radka Benešov, 23 1994 14 00:08:51 12
11 Páralová Michaela Žďárná, 4 1992 64 00:00:00 11

Mladší žáci 10-12 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Šafář Jakub Boskovice, 26 1994 40 00:11:46 30
2 Vybíhal Jan Protivanov, 34 1994 62 00:11:51 27
3 Grmela Marek Žďárná, 0 1994 26 00:12:30 24
4 Svěrák Antonín Valchov, 0 1994 84 00:12:31 21
5 Venc Lukáš Brno, 11 1994 57 00:12:39
6 Čermák Václav Boskovice, 16 1994 113 00:13:05 18
7 Stříž Lukáš Benešov, 24 1994 43 00:13:11 15
8 Růžička Michal Žďárná, 0 1995 25 00:13:24 14
9 Sekanina Adam Suchý, 0 1995 67 00:13:26 13
10 Brothánek Matěj Sloup, 1994 104 00:13:28
11 Geršl Pavel Protivanov, 0 1994 36 00:13:50 12
12 Menšík Daniel Protivanov, 0 1994 60 00:13:55 11
13 Dvořáček Adam Svitavy, 34 1996 3 00:14:00 10
14 Pavlů Jiří Valchov, 45 1997 73 00:14:28 9
15 Veselý Michal Valchov, 0 1996 89 00:14:51 8
17 Soldán Dominik Žďárná, 0 1995 63 00:14:55 6
18 Ševčík Patrik Benešov, 24 1995 45 00:15:06 5
19 Kuda Bronislav Benešov, 24 1994 44 00:16:14 4
20 Hlubinka Josef Kořenec, 24 1995 90 00:16:47 3
21 Korec Jakub Valchov, 0 1995 5 00:17:10 2
22 Hanák Michal Protivanov, 34 1996 154 00:20:30 1

Starší žákyně 13-15 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Pluháčková Dana Suchý, 43 1992 124 00:10:56 30
2 Tlamková Tereza Okrouhlá, 26 1993 96 00:11:04 27
3 Páralová Michaela Žďárná, 4 1992 1 00:11:13 24
4 Honzírková Kateřina Okrouhlá, 0 1992 38 00:11:15 21
5 Burdová Renata Kotvrdovice, 40 1991 30 00:11:26
6 Veselá Jana Okrouhlá, 1993 35 00:11:45 18
7 Kejíková Barbora Suchý, 43 1991 75 00:11:47 15
8 Hlubinková Veronika Kořenec, 24 1993 93 00:12:21 14
9 Zemánková Kateřina Kořenec, 24 1992 92 00:12:24 13
10 Baráková Martina Benešov, 24 1993 105 00:14:59 12
11 Nesvadbová Lucie Benešov, 24 1993 106 00:16:51 11

Starší žáci 13-15 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Kovář Radim Benešov, 24 1993 8 00:17:49 30
2 Svoboda Jiří Hodonín, 46 1992 97 00:17:55 27
3 Barák Radek Valchov, 0 1991 111 00:17:59 24
4 Vašíček Michal Vavřinec, 24 1991 151 00:19:04 21
5 Tlamka Tomáš Okrouhlá, 26 1991 71 00:19:28 18
6 Náhlík Zdeněk Boskovice, 46 1992 153 00:19:47 15
7 Mucha Tomáš Benešov, 24 1992 10 00:19:51 14
8 Parolek Roman Suchý, 41 1991 85 00:19:59 13
9 Šmachtel Ondřej Moravská Chrastová, 1991 19 00:20:02
10 Parák Jan Svitávka, 1991 116 00:20:45
11 Laštůvka Petr Okrouhlá, 0 1993 53 00:21:32 12
12 Kolínský Jaroslav Protivanov, 52 1992 88 00:21:34 11
13 Šafář Jakub Boskovice, 26 1994 83 00:21:45 10
14 Pořízka Petr Protivanov, 52 1992 20 00:21:53 9
15 Učeň Daniel Boskovice, 26 1993 109 00:22:39 8
16 Merta Pavel Boskovice, 0 1993 34 00:22:56
17 Zbořil Radek Benešov, 23 1992 87 00:23:11 7
18 Novák Tomáš Žďárná, 1991 23 00:23:39 6
19 Kolínský Lukáš Protivanov, 52 1993 22 00:24:03 5
20 Ošlejšek Michal Protivanov, 52 1992 21 00:24:34 4
21 Adámek Jan Protivanov, 52 1993 66 00:25:28 3
22 Nečas Jakub Valchov, 0 1992 9 00:26:09 2
23 Koudelka Martin Protivanov, 52 1992 59 00:26:25 1
24 Soldán Stanislav Žďárná, 0 1993 65 00:31:26 0

Juniorky 16-18 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Veselá Marcela Okrouhlá, 1990 108 00:26:07 30
2 Burdová Renata Kotvrdovice, 40 1991 30 00:26:08

Junioři 16-18 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Skříšovský Dušan Moravské Knínice, 31 1989 80 00:43:34
2 Švancara Petr Benešov, 24 1988 117 00:46:00 30
3 Hartl Vít Valchov, 0 1988 68 00:46:15 27
4 Malý David Lipůvka, 31 1990 146 00:46:47
5 Svoboda Jiří Hodonín, 46 1992 97 00:48:27 24
6 Barák Radek Valchov, 0 1991 33 00:49:07 21
7 Vyroubal Michal Moravská Chrastová, 1990 37 00:49:23
8 Šindelka Tomáš Vratíkov, 5 1988 118 00:49:32 18
9 Vašíček Michal Vavřinec, 24 1991 151 00:51:25 15
10 Šín Radomír Benešov, 24 1988 107 00:52:27 14
11 Vít Petr Valchov, 1988 143 00:53:11 13
12 Parák Jan Svitávka, 1991 116 00:54:08

Ženy od 19 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Pechová Andrea Žďár nad Sázavou, 1988 12 00:21:44

Muži 19-35 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Kučera Jan Ochoz u Brna, 1985 122 00:51:08
2 Pech Jiří Žďár nad Sázavou, 1984 98 00:51:47
3 Cygánek Michal Prostějov, 53 1979 120 00:55:48
4 Pánek Jarys Svitávka, 17 1977 141 00:56:18
5 Černocký Martin Brno, 1986 121 00:56:44
6 Grim Filip Černá Hora, 44 1981 139 00:57:40
7 Stloukal Petr Malhostovice, 1974 56 00:57:54
8 Pernica Michal Nové Dvory, 54 1987 125 01:00:23
9 Zachoval Tomáš Bořitov, 28 1980 32 00:00:00
10 Kuběna Pavel Blansko Benešov, 24 1980 115 00:00:00 30
11 Barák Martin Valchov, 0 1987 111 00:00:00 27
12 Odehnal Jiří Černá Hora, 1975 144 00:00:00

Veteráni nad 35 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Marek Libor Malhostovice, 48 2000 119 00:46:24
2 Kubíček Martin Blansko, 0 1968 114 00:46:47
3 Buřt Vladimír Blansko, 14 1963 138 00:47:46
4 Zvěřina Libor Černá Hora, 44 1965 142 00:48:03
5 Verner Stanislav Černá Hora, 1969 145 00:49:52
6 Peťovský Jan Blansko, 40 1962 17 00:51:49
7 Prudil Jiří Svitavy, 19 1961 160 00:52:04

Pořadatelé nad 30 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Kejík Zdeněk Suchý, 43 1956 66 00:20:21 30
2 Koudelka Petr Benešov, 24 1964 147 00:21:30 27
3 Tlamka Pavel Okrouhlá, 1965 148 00:23:19 24


Navigace:




 

(c) 2003 - 2020 Martin Zemánek pro Pohár Drahanské vrchoviny
Valid XHTML 1.1, Valid CSS