MTB MERIDA - DELIKOMAT - BrouCZECH CUP 2011
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY


Velká cena Protivanova - 1.7.2006

 

Dívky do 6 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Konečná Monika Okrouhlá, 2000 3 00:01:32 30
2 Veselá Kateřina Valchov, 2000 4 00:01:34 27
3 Šustrová Edita Protivanov, 2000 11 00:01:35 24
4 Čechová Karolína Protivanov, 2001 6 00:01:45 21
5 Lekešová Andrea Suchá Loz, 2001 10 00:02:04
6 Zemánková Anna Benešov, 24 2001 36 00:02:07 18
7 Koledová Kateřina Protivanov, 2002 8 00:02:32 15
8 Sedláková Barbora Žďárná, 2002 12 00:02:50 14

Chlapci do 6 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Mazánek Matěj Žďárná, 2000 1 00:02:59 30
2 Kovář David Protivanov, 2000 2 00:03:11 27
3 Čech Jakub Protivanov, 2000 5 00:03:26 24
4 Šmída Michal Protivanov, 34 2001 7 00:03:31 21
5 Tlamka Tomáš Okrouhlá, 2002 9 00:04:35 18

Žákyně 7-9 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Kejíková Jana Kořenec, 24 1997 14 00:03:33 30
2 Šafářová Adéla Boskovice, 24 1998 66 00:03:36 27
3 Koudelková Michaela Benešov, 24 1997 15 00:03:39 24
4 Páralová Monika Žďárná, 4 1998 33 00:04:12 21
5 Matušková Aneta Valchov, 0 1998 68 00:04:29 18
6 Králiková Romana Protivanov, 0 1999 47 00:04:41 15
7 Čechová Lenka Nýrov, 52 1998 46 00:04:51 14

Žáci 7-9 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Pavlů Jiří Valchov, 45 1997 42 00:06:15 30
2 Prudek Dominik Lysice, 1998 75 00:06:42
3 Kolář Patrik Kořenec, 16 1997 77 00:06:54 27
4 Lekeš Libor Suchá Loz, 45 1998 41 00:07:14 24
5 Růžička Adam Žďárná, 0 1998 61 00:07:31 21
6 Klíč Patrik Valchov, 0 1997 44 00:07:38 18
7 Tlamka Michal Okrouhlá, 0 1997 40 00:07:40 15
8 Dvořáček Vojtěch Svitavy, 34 1999 31 00:07:53 14
9 Šmíd Lukáš Vratíkov Žďárná, 1999 56 00:08:01 13
10 Menšík Viktor Protivanov, 0 1999 20 00:08:30 12
11 Veselý Zdeněk Valchov, 0 1997 45 00:08:43 11
12 Sedlák Lukáš Ždárná, 0 1997 58 00:08:48 10
13 Šafr Matěj Boskovice, 0 1999 74 00:08:49
14 Trnka Jaroslav Žďárná, 0 1997 59 00:09:40 9
15 Konečný Jan Okrouhlá, 0 1997 39 00:09:49 8

Mladší žákyně 10-12 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Hlubinková Nikola Suchý, 43 1994 48 00:06:46 30
2 Pavlů Simona Valchov, 45 1995 43 00:07:08 27
3 Parolková Markéta Okrouhlá, 26 1994 55 00:07:15 24
4 Zatloukalová Denisa Benešov, 23 1994 16 00:07:33 21
5 Veselá Markéta Valchov, 0 1994 65 00:07:43 18
6 Čermáková Aneta Boskovice, 16 1995 49 00:07:46 15
7 Koblasová Anna Drnovice, 1995 82 00:08:10
8 Zemánková Anna Kořenec, 24 1995 35 00:09:15 14

Mladší žáci 10-12 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Vybíhal Jan Protivanov, 34 1994 51 00:08:49 30
2 Šafář Jakub Boskovice, 26 1994 67 00:08:59 27
3 Svěrák Antonín Valchov, 0 1994 71 00:09:04 24
4 Venc Lukáš Brno, 11 1994 98 00:09:22
5 Brothánek Matěj Sloup, 1994 23 00:09:42
6 Čermák Václav Boskovice, 16 1994 22 00:09:49 21
7 Sekanina Adam Suchý, 0 1995 25 00:09:52 18
8 Růžička Michal Žďárná, 0 1995 63 00:09:59 15
9 Geršl Pavel Protivanov, 0 1994 70 00:10:00 14
10 Pavlů Jiří Valchov, 45 1997 42 00:10:11 13
11 Menšík Daniel Protivanov, 0 1994 19 00:10:25 12
12 Dvořáček Adam Svitavy, 34 1996 32 00:10:26 11
13 Petráš Jakub Žďárná, 1994 24 00:10:30 10
14 Brichta Jakub Brno, 42 1995 86 00:11:04
15 Veselý Michal Valchov, 0 1996 78 00:11:06 9
16 Konečný Petr Okrouhlá, 0 1995 38 00:11:40 8
17 Kolář Patrik Kořenec, 16 1997 77 00:11:53 7
18 Ševčík Patrik Benešov, 24 1995 13 00:12:04 6
19 Kolář David Protivanov, 52 1995 21 00:12:05 5
20 Vičar Marek Benešov, 23 1995 26 00:12:41 4
21 Hlubinka Josef Kořenec, 24 1995 28 00:12:42 3
22 Hanák Michal Protivanov, 34 1996 90 00:00:00 2
23 Šustr Jaroslav Protivanov, 1996 81 00:00:00 1

Starší žákyně 13-15 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Vejrostová Kateřina Brno, 11 1991 94 00:13:35
2 Burdová Renata Kotvrdovice, 40 1991 92 00:13:54
3 Páralová Michaela Žďárná, 4 1992 34 00:14:05 30
4 Vičarová Františka Benešov, 24 1991 27 00:14:08 27
5 Pluháčková Dana Suchý, 43 1992 64 00:14:12 24
6 Kejíková Barbora Suchý, 43 1991 69 00:15:03 21
7 Honzírková Kateřina Okrouhlá, 0 1992 30 00:15:15 18
8 Veselá Jana Okrouhlá, 1993 97 00:15:17 15
9 Hlubinková Veronika Kořenec, 24 1993 29 00:15:48 14
10 Kozlovská Veronika Buková, 1991 93 00:19:43 13
11 Ptáčníková Kateřina Protivanov, 1993 76 00:21:09 12

Starší žáci 13-15 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Svoboda Jiří Hodonín, 46 1992 89 00:17:02 30
2 Kovář Radim Benešov, 24 1993 50 00:17:19 27
3 Barák Radek Valchov, 0 1991 111 00:17:29 24
4 Vašíček Michal Vavřinec, 24 1991 106 00:17:56 21
5 Šimerle Michal Brněnec, 56 1991 83 00:18:17
6 Parák Jan Svitávka, 1991 91 00:18:20 18
7 Slabý Michal Brno-Bystrc, 1992 96 00:18:54
8 Náhlík Zdeněk Boskovice, 46 1992 85 00:19:33 15
9 Kolínský Jaroslav Protivanov, 52 1992 73 00:20:04 14
10 Pořízka Petr Protivanov, 52 1992 53 00:20:21 13
11 Ošťádal Jiří Brno, 11 1993 95 00:21:04
12 Merta Pavel Boskovice, 0 1993 88 00:21:20
13 Zbořil Radek Benešov, 23 1992 60 00:21:22 12
14 Kolínský Lukáš Protivanov, 52 1993 72 00:21:45 11
15 Adámek Jan Protivanov, 52 1993 54 00:22:33 10
16 Pospíšil Jakub Boskovice, 1992 80 00:22:36
17 Grün Vojtěch Okrouhlá, 26 1992 17 00:22:52 9
18 Šmíd Jan Vratíkov, 43 1993 57 00:22:57
19 Pavloň Filip Boskovice, 34 1992 84 00:23:02
20 Nečas Jakub Valchov, 0 1992 79 00:23:26 8
21 Koudelka Martin Protivanov, 52 1992 18 00:24:20 7
22 Ošlejšek Michal Protivanov, 52 1992 52 00:24:22 6
23 Šmachtel Ondřej Moravská Chrastová, 1991 87 00:00:00

Juniorky 16-18 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Burdová Renata Kotvrdovice, 40 1991 92 00:28:39
2 Veselá Marcela Okrouhlá, 1990 101 00:29:52 30
3 Kejíková Barbora Suchý, 43 1991 69 00:30:29 27

Junioři 16-18 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Šimerle Michal Brněnec, 56 1991 83 00:27:29
2 Švancara Petr Benešov, 24 1988 110 00:28:23 30
3 Barák Radek Valchov, 0 1991 112 00:28:32 27
4 Svoboda Jiří Hodonín, 46 1992 89 00:28:52 24
5 Malý David Lipůvka, 31 1990 108 00:29:08
6 Vašíček Michal Vavřinec, 24 1991 106 00:29:31 21
7 Sláma Jaroslav Křižanov, 1990 109 00:00:00
8 Kovář Radim Benešov, 24 1993 50 00:00:00 18
9 Šindelka Tomáš Vratíkov, 5 1988 107 00:00:00 15
10 Vyroubal Michal Moravská Chrastová, 1990 105 00:00:00
11 Šmachtel Ondřej Moravská Chrastová, 1991 87 00:00:00

Ženy od 19 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Chmurková Šárka Ostrava, 17 1978 102 00:22:29
2 Pechová Andrea Žďár nad Sázavou, 1988 100 00:25:28
3 Malá Dagmar Lipůvka, 31 1968 103 00:28:30

Muži 19-35 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Novotný Daniel Ostrava, 17 1979 120 00:30:35 30
2 Baltus Jan Brno, 1983 125 00:30:37 27
3 Bartoň Michal Boskovice, 44 1982 128 00:31:06
4 Kučera Jan Ochoz u Brna, 1985 129 00:31:52
5 Pánek Jaroslav Svitávka, 0 1977 126 00:32:13
6 Grim Filip Černá Hora, 44 1981 127 00:33:32
7 Pernica Michal Nové Dvory, 54 1987 122 00:34:32 24
8 Stloukal Petr Malhostovice, 1974 123 00:34:56 21
9 Barák Martin Valchov, 0 1987 111 00:36:02 18
10 Bubílek Michal Mladá Boleslav, 57 1986 124 00:00:00 15

Veteráni nad 35 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Šíma Martin Ostrava, 0 1966 121 00:24:22
2 Marek Libor Malhostovice, 1967 140 00:26:32
3 Ovad Roman Holštejn, 0 1963 143 00:27:10
4 Zvěřina Libor Černá Hora, 44 1965 144 00:28:14
5 Peťovský Jan Blansko, 40 1962 142 00:28:41
6 Prudil Jiří Svitavy, 19 1961 141 00:00:00

Pořadatelé nad 30 let : Výsledková listina

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště, klub Ročník Čas Body
1 Kejík Zdeněk Suchý, 43 1956 1 00:25:24 30
2 Koudelka Petr Benešov, 24 1964 2 00:27:16 27


Navigace:




 

(c) 2003 - 2020 Martin Zemánek pro Pohár Drahanské vrchoviny
Valid XHTML 1.1, Valid CSS