MTB MERIDA - DELIKOMAT - BrouCZECH CUP 2011
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY


VELKÁ CENA ŽĎÁRNÉ

ŽĎÁRNÁ - 24.7.2004
   •  DÍVKY DO 6 LET
 •  CHLAPCI DO 6 LET
 •  DÍVKY 7-9 LET
 •  CHLAPCI 7-9 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
 •  STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
 
 •  STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
 •  JUNIORKY
 •  JUNIOŘI
 •  ŽENY
 •  MUŽI
 •  VETERÁNI
 •  POŘADATELÉ
 
 
 
       
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Matušková AnetaValchov199860:01:5030
2Šafářová AdélaBenešov - DK199870:01:5227
3Polívková TerezaŽďárná199730:01:5724
4Páralová MonikaŽďárná199810:02:0921
5Sekaninová TerezaSuchý199820:02:2218
6Stránská EliškaŽďárná199940:02:2915
7Matoušková KarolínaTišnov199880:02:37-
8Konečná MonikaOkrouhlá200050:03:0414
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Pluháček TomášSuchý1998150:01:5030
2Dvořák Tomᚎďárná1998120:02:0327
3Růžička AdamŽďárná1998110:02:0424
4Menšík ViktorProtivanov1999140:02:0521
5Lekeš LiborValchov - DK1998160:02:0618
6Minx JanOkrouhlá1998170:02:1515
7Dvořáček VojtěchSvitavy1998130:02:29-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Tlamková AnnaOkrouhlá1997210:02:1530
2Pavlů SimonaValchov1995260:02:2127
3Puklová ŠtěpánkaOkrouhlá1995280:02:3224
4Učňová MonikaValchov1995220:02:3321
5Muchová PavlínaMoravec Benešov1995230:02:3518
6Koudelková VeronikaMoravec Benešov1995240:02:3615
7Čermáková AnetaBoskovice1995270:02:37-
8Koudelková MichaelaMoravec Benešov1997250:02:4114
9Kovářová AnežkaOkrouhlá1997290:02:4613
10Matušková AnetaValchov199860:02:53-
11Páralová MonikaŽďárná199810:03:11-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Pavlů JiříValchov1997630:03:2830
2Sekanina AdamSuchý1995640:03:3027
3Veselý MichalValchov1996720:03:3424
4Ševčík PatrikMoravec Benešov1995610:03:3521
5Konečný PetrOkrouhlá1995680:03:3818
6Růžička MichalŽďárná1995660:03:4615
7Dvořáček AdamSvitavy1996710:03:51-
8Suchánek DanielMoravec Benešov1995700:04:0214
9Staněk RomanBoskovice1996750:04:03-
10Tichý MarekOkrouhlá1996760:04:0413
11Polívka MartinŽďárná1995650:04:1112
12Veselý ZdeněkValchov1997730:04:1311
13Svoboda DominikMladkov1995770:04:30-
14Švéda MartinMoravec Benešov1997670:04:3410
15Přibyl PatrikValchov1995740:04:489
16Trnka JaroslavŽďárná1997620:04:598
17Konečný JanOkrouhlá1997690:05:037
18Sedlák Lukᚎďárná1997780:06:426
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Pluháčková DanaSuchý1992400:06:3530
2Tlamková TerezaOkrouhlá1993310:06:3927
3Páralová MichaelaŽďárná1992340:06:4424
4Honzírková KateřinaOkrouhlá1992320:06:5521
5Ševčíková RomanaMoravec Benešov1992380:06:5718
6Nesvadbová LucieMoravec Benešov1993360:07:0615
7Parolková MarkétaOkrouhlá1994330:07:3014
8Veselá JanaOkrouhlá1993410:07:3113
9Hlubinková VeronikaKořenec, Moravec1993370:07:3212
10Tlamková AnnaOkrouhlá1997350:07:33-
11Baráková MartinaMoravec Benešov1993390:07:3411
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Šafář JakubOkrouhlá - DK19941310:08:4530
2Kovář RadimMoravec Benešov1993830:08:5627
3Mucha TomášMoravec Benešov1992850:09:2324
4Švancara VojtěchMoravec Benešov1994840:09:3221
5Ševčík ŠtěpánMoravec Benešov1993860:09:3318
6Ošlejšek JakubSuchý19931050:10:0215
7Zbořil RadekMoravec Benešov1992910:10:0714
8Přibyl OndřejValchov19931040:10:1013
9Svěrák AntonínValchov1994900:10:1312
10Grmela MarekŽďárná19941010:10:1711
11Náhlík ZdeněkBoskovice1992920:10:21-
12Laštůvka PetrOkrouhlá1993960:10:2610
13Čermák VáclavBoskovice1994990:10:34-
14Slezák DanielBoskovice1992800:10:39-
15Nečas JakubValchov19921360:10:449
16Herda JiříMoravec Benešov1993820:10:478
17Stříž LukášMoravec Benešov1994870:10:507
18Koudelka Jan Suchý19921320:10:546
19Vrána DanielValchov19941340:10:555
20Šindelka VojtěchNěmčice1993890:10:56-
21Grün VojtěchOkrouhlá19921000:11:004
22Učeň DanielBoskovice19951350:11:01-
23Geršl JanMoravec Benešov1993940:11:043
24Učeň FilipValchov1992880:11:082
25Geršl PavelProtivanov1994930:11:211
26Konečný PetrOkrouhlá1995680:11:23-
27Merta PavelBoskovice1993810:11:24-
28Šmíd JanVratíkov19931330:11:25-
29Menšík DanielProtivanov19941020:11:270
30Pavlů JiříValchov1997970:11:31-
31Veselý MichalValchov19961030:11:56-
32Jílek Tomᚎďárná1993950:12:090
NSekanina VilémSuchý199498N0
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Puklová KristýnaOkrouhlá1990540:12:0730
2Kejíková BarboraSuchý1991570:12:0827
3Zemánková EvaMoravec Benešov1991520:12:4624
4Honzírková DanielaOkrouhlá1990500:13:1521
5Koudelková TerezaMoravec Benešov1990530:13:1618
6Páralová MichaelaŽďárná1992340:14:40-
7Pluháčková DanaSuchý1992400:14:47-
8Baráková MonikaMoravec Benešov1990550:17:4015
9Kuželová RomanaOkrouhlá1990560:20:1514
NNovotná KamilaVratíkov199151N-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Skříšovský DušanPell's Hard Bikers19891190:18:36-
2Vlach OndřejOkrouhlá - DK19891670:18:5530
3Horák JiříOkrouhlá19891180:20:1127
4Barák RadekValchov19911110:20:3124
5Šimerle MichalBenešov - DK19911130:20:3521
6Tlamka TomášOkrouhlá19911660:21:1518
7Brázdil VladimírVyškov19891150:21:25-
8Vašíček MichalVavřinec19911140:21:46-
9Parolek RomanSuchý19911090:22:3915
10Hlubinka DavidKořenec, Moravec19911100:23:0114
11Grmela Lukᚎďárná19911120:26:2813
12Herda JanMoravec Benešov19911680:28:2212
13Nečas JakubValchov19921360:30:08-
NHorák PetrOkrouhlá1991116N0
NMalý DavidLipůvka1990117N-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIORKY 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIOŘI 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Stříšovský DušanPell's Hard Bikers19891190:39:35-
2Švancara PetrMoravec Benešov199870:40:3230
3Houba PetrKuřim1986120:40:54-
4Vlach Ondřej Němčice19891070:42:45-
5Žáček VáclavŽďárná198810:42:5627
6Šindelka Tomᚎďárná - DK198860:43:0624
7Vlach JakubOkrouhlá1987440:43:1221
8Žáček PetrŽďárná198750:43:1418
9Hanák JakubŽďárná1987150:43:3215
10Grulich LiborŽďárná198820:46:1414
11Dedecius DavidKola Novák Blansko1988140:46:53-
12Ošlejšek JiříSuchý198880:47:0013
13Pernica MichalŽďárná - DK198740:47:0112
14Šín RadomírMoravec Benešov198830:48:5111
15Barák MartinValchov198790:50:0710
NDragoun MartinŽďárná198620N0
NHorák JiříOkrouhlá1989118N-
DHartl VítValchov198811D-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - ŽENY 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Němcová MartinaPetrovice1982900:43:33-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MUŽI 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Matula PetrKuřim1976580:36:05-
2Kučera JanOchoz u Brna1977180:36:38-
3Bartoň MichalBoskovice1982160:37:16-
4Novotný PetrBlansko1973190:39:13-
5Pánek JaroslavSvitávka1977100:40:12-
6Kouřil LukášBlansko1982170:40:57-
7Stloukal PetrMalhostovice1974130:41:44-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - VETERÁNI NAD 35 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Matoušek JaroslavTišnov1968420:39:11-
2Buřt VladimírSokol Blansko1963430:41:22-
3Stříž LubomírKuřim1947440:46:29-
4Šafář MilanBoskovice1940400:50:06-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - POŘADATELÉ NAD 30 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Tlamka PavelOkrouhlá196541???-
2Kejík ZdeněkSuchý195646???-
3Koudelka PetrMoravec Benešov196445???-
4Paděra JanŽďárná195447???-
5Barák JosefValchov195949???-
6Páral JiříŽďárná196548???-


CELKOVĚ SE ZÁVODU ZÚČASTNILO 149 ZÁVODNÍKŮ

Poznámky:
        1.      Body obdrží pouze závodníci v dětských, žákovských a juniorských kategoriích z pořadatelských
                 obcí a závodníci hostující za pořadatelské obce (DK).
        2.      Pokud je v kategorii závodník, který nesplňuje věkové podmínky (je mladší) nesplňuje 1.
                 poznámku, body mu nejsou přiděleny (-).
        3.      Jestliže závodník závod nedokončí (N), pak obdrží nula bodů (0), ale závod je započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        4.      Jestliže je závodník diskvalifikován (D), pak neobdrží body (-) a závod není započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        5.      Jestliže má závodník mínus jedno kolo (čas 0:00:00), pak mu jsou body přiděleny dle pořadí.

Download: vysledky-zdarna2004.xls (40 kB) | vysledky-zdarna2004.zip (13 kB)


Navigace:




 

(c) 2003 - 2020 Martin Zemánek pro Pohár Drahanské vrchoviny
Valid XHTML 1.1, Valid CSS