MTB MERIDA - DELIKOMAT - BrouCZECH CUP 2011
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY


VELKÁ CENA VALCHOVA

VALCHOV - 8.5.2004
   •  DÍVKY DO 6 LET
 •  CHLAPCI DO 6 LET
 •  DÍVKY 7-9 LET
 •  CHLAPCI 7-9 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
 •  STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
 
 •  STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
 •  JUNIORKY
 •  JUNIOŘI
 •  ŽENY
 •  MUŽI
 •  VETERÁNI
 •  POŘADATELÉ
 
 
       
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Matušková AnetaValchov199870:02:0330
2Páralová MonikaŽďárná199820:02:0827
3Učňová DominikaSuchý199810:02:1324
4Šafářová AdélaBenešov - DK199830:02:1721
5Chlupová IvetaValchov199860:02:2018
6Veselá KateřinaValchov200040:03:3715
7Konečná MonikaOkrouhlá200050:00:0014
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Lekeš LiborValchov - DK1998120:02:0030
2Pluháček TomášSuchý1998110:02:0127
3Dvořáček VojtěchSvitavy1998150:02:05-
4Smetana JakubValchov1998140:02:0624
NMenšík ViktorProtivanov199913N0
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Tlamková AnnaOkrouhlá1997510:02:2330
2Pavlů SimonaValchov1995610:02:3327
3Učňová MonikaValchov1995550:02:3624
4Hlavinková JanaBoskovice1996520:02:49-
5Muchová PavlínaMoravec Benešov1995570:03:0021
6Koudelková VeronikaMoravec Benešov1995580:03:0118
7Koudelková MichaelaMoravec Benešov1997540:03:0215
8Kovářová AnežkaOkrouhlá1997630:03:1214
9Kejíková JanaKořenec, Moravec1997560:03:1313
10Puklová ŠtěpánkaOkrouhlá1995620:03:1412
11Zemánková AnnaKořenec, Moravec1995600:03:1511
12Vodáčková EvaBrno1996640:03:24-
13Slepánková DagmarMoravec Benešov1997530:03:2510
14Čermáková AnetaBoskovice1995590:03:26-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Slepánek MojmírMoravec Benešov1995260:05:4030
2Pavlů JiříValchov1997350:05:4127
3Veselý MichalValchov1996300:06:0224
4Staněk RomanBoskovice1996280:06:05-
5Dvořáček TomášSvitavy1996440:06:08-
6Suchánek DanielMoravec Benešov1995290:06:1221
7Sekanina AdamSuchý1995400:06:1318
8Konečný PetrOkrouhlá1995380:06:1415
9Laštůvka LukášOkrouhlá1995310:06:1514
10Přibyl PatrikValchov1995420:06:2013
11Korec JakubValchov1995360:06:4112
12Šindelka RadimNěmčice1997410:06:42-
13Nečas PavelValchov1995430:06:4411
14Dokoupil PatrikOkrouhlá1996270:06:4510
15Rauš MilanValchov1996340:06:499
16Ševčík PatrikMoravec Benešov1995250:06:508
17Dokoupil TomášValchov1996370:06:527
18Veselý ZdeněkValchov1997330:06:546
19Tichý MarekOkrouhlá1996450:06:565
20Kolář PatrikKořenec1997500:06:584
21Kejík ViktorBoskovice1997470:07:41-
22Matušů JakubVelenov1997460:07:463
23Sedlák Lukᚎďárná1997490:07:552
24Pavlíček RadimValchov1997320:07:561
25Tlamka MichalOkrouhlá1997480:08:220
26Konečný JanOkrouhlá1997390:08:230
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Tlamková TerezaOkrouhlá1993710:05:4530
2Honzírková KateřinaOkrouhlá1992720:05:5027
3Pluháčková DanaSuchý1992800:05:5724
4Dvořáková HanaOkrouhlá1992750:06:0621
5Hlubinková NikolaSuchý1994870:06:1818
6Koudelková LucieMoravec Benešov1992730:06:3715
7Kejíková KláraKořenec, Moravec1992760:06:3814
8Nesvadbová LucieMoravec Benešov1993770:06:4013
9Páralová MichaelaŽďárná1992830:06:4512
10Veselá JanaOkrouhlá1993850:06:4611
11Učňová KláraŽďárná1993880:07:0210
12Nečasová KristýnaValchov1993840:07:049
13Ševčíková RomanaMoravec Benešov1992740:07:078
14Paroulková MarkétaOkrouhlá1994890:07:267
15Baráková MartinaMoravec Benešov1993790:07:276
16Veselá MarkétaValchov1994820:07:295
17Pavlů SimonaValchov1995860:07:34-
18Hlubinková VeronikaKořenec, Moravec1993780:07:354
19Zemánková KateřinaKořenec, Moravec19921260:08:043
20Čermáková AnetaBoskovice1995900:08:04-
21Koledová RadkaMoravec Benešov1994810:08:122
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Mucha TomášMoravec Benešov1992980:08:4930
2Vlach MarekOkrouhlá1992210:08:5127
3Ševčík ŠtěpánMoravec Benešov19931010:08:5224
4Kovář RadimMoravec Benešov1993970:08:5621
5Herda JiříMoravec Benešov1993960:09:2318
6Švancara VojtěchMoravec Benešov19941000:09:3615
7Kolínský JaroslavProtivanov19921130:09:5614
8Laštůvka PetrOkrouhlá19931020:10:1013
9Slaný TomášProtivanov19921080:10:1112
10Slezák DanielBoskovice19921060:10:21-
11Nejedlý DanielProtivanov19921140:10:5011
12Nečas JakubValchov19921210:10:5110
13Šafář JakubOkrouhlá - DK19941160:11:049
14Svěrák AntonínValchov19941150:11:188
15Stříž LukášMoravec Benešov19941050:11:347
16Ošlejšek JakubSuchý19931180:11:356
17Geršl JanMoravec Benešov19931070:11:525
18Náhlík ZdeněkBoskovice1992990:11:53-
19Bělehrádek MartinBoskovice19931110:11:56-
20Učeň FilipValchov19921040:11:584
21Čermák VáclavBoskovice19941120:11:59-
22Šumber AdamVelenov1994240:12:063
23Sedláček AlešBrno1992160:12:07-
24Sekanina VilémSuchý19941200:12:082
25Pospíšil VítLipůvka1994180:12:09-
26Vrána DanielValchov19941170:12:141
27Barák JiříValchov1993230:12:150
28Šindelka VojtěchNěmčice19931190:12:16-
29Zbořil RadekMoravec Benešov19921100:12:170
30Kratochvíl PetrBoskovice1994220:12:21-
31Menšík DanielProtivanov1994190:12:240
32Pavlů JiříValchov1997200:12:29-
33Nádeníček AntonínBoskovice19931090:13:29-
NPřikryl JosefNěmčice1992103N-
NVeselý JakubVelenov199417N0
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Veselá MarcelaOkrouhlá19901280:10:3930
2Dvořáková ZuzanaOkrouhlá19901270:10:5927
3Puklová KristýnaOkrouhlá19901310:11:1624
4Kejíková BarboraSuchý19911300:11:1721
5Honzírková DanielaOkrouhlá19901250:11:4018
6Zemánková EvaMoravec Benešov19911230:12:1015
7Tlamková TerezaOkrouhlá19931330:12:12-
8Vičarová FrantiškaMoravec Benešov19911220:12:3214
9Koudelková TerezaMoravec Benešov19901240:12:4113
10Baráková MonikaMoravec Benešov19901290:14:2612
11Kuželová RomanaOkrouhlá19901320:19:1111
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Vlach OndřejOkrouhlá - DK19891500:16:4330
2Horák JiříOkrouhlá19891540:17:3527
3Tlamka TomášOkrouhlá19911470:17:5024
4Pospíšil JanLipůvka19911590:18:28-
5Malý DavidLipůvka19901600:18:29-
6Horák PetrOkrouhlá19911550:18:3021
7Polívka KamilOkrouhlá19891480:18:5218
8Šindelka TomášVratíkov19891390:19:12-
9Barák JaroslavValchov19891560:19:1915
10Barák RadekValchov19911460:20:0714
11Hlubinka DavidKořenec, Moravec19911520:20:2313
12Peťovský JanBlansko19901430:20:31-
13Zemánek MartinKořenec, Moravec19891530:20:4412
14Klíč TomášValchov19901420:20:4911
15Barák RomanValchov19911450:21:1910
16Kejík LukášKořenec, Moravec19911510:21:219
17Herda JanMoravec Benešov19911490:22:228
18Učeň MilanŽďárná19911570:23:507
19Nečas JakubValchov19921440:25:42-
20Vodáček OndřejBrno19911410:26:20-
21Jedlička LukášVelenov19911580:30:166
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIORKY 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Veselá MarcelaOkrouhlá1990410:33:22-
2Dvořáková ZuzanaOkrouhlá1990430:33:25-
3Kejíková BarboraSuchý1991420:36:30-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIOŘI 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Vlach JakubOkrouhlá198750:41:1130
2Hartl VítValchov198860:41:1227
3Dragoun MartinŽďárná1986100:44:0724
4Švancara PetrMoravec Benešov198830:45:0821
5Hanák JakubŽďárná198770:46:0718
6Grulich LiborŽďárná198890:46:2015
7Borovan FilipBrno1988120:47:21-
8Žáček PetrŽďárná1987110:47:2214
9Horák JiříOkrouhlá1989130:47:23-
10Šín RadomírMoravec Benešov198840:49:3613
11Žáček VáclavŽďárná198820:50:3112
12Barák MartinValchov198710:00:0011
NOšlejšek JiříSuchý19888N0
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - ŽENY 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Malá DagmarLipůvka1968310:33:02-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MUŽI 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Vašíček JiříHrádkov1985610:40:34-
2Ostrý JiříNedvědice1977640:40:54-
NDokoupil LiborValchov198063N-
NVašíček JiříValchov198262N-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - VETERÁNI NAD 35 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Zvěřina LiborČerná Hora1965730:43:24-
2Ovad RomanHolštejn1963740:45:49-
3Peťovský JanBlansko1962710:46:09-
4Přichystal PavelBlansko1964720:48:41-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - POŘADATELÉ NAD 30 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Tlamka PavelOkrouhlá1965530:19:30-
2Kejík ZdeněkSuchý1956520:19:39-
3Koudelka PetrMoravec Benešov1964510:20:01-
4Klíč MiroslavValchov1969560:20:46-
5Dokoupil JiříValchov1961540:25:16-
6Barák JosefValchov1959550:27:47-


CELKOVĚ SE ZÁVODU ZÚČASTNILO 171 ZÁVODNÍKŮ

Poznámky:
        1.      Body obdrží pouze závodníci v dětských, žákovských a juniorských kategoriích z pořadatelských
                 obcí a závodníci hostující za pořadatelské obce (DK).
        2.      Pokud je v kategorii závodník, který nesplňuje věkové podmínky (je mladší) nesplňuje 1.
                 poznámku, body mu nejsou přiděleny (-).
        3.      Jestliže závodník závod nedokončí (N), pak obdrží nula bodů (0), ale závod je započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        4.      Jestliže je závodník diskvalifikován (D), pak neobdrží body (-) a závod není započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        5.      Jestliže má závodník mínus jedno kolo (čas 0:00:00), pak mu jsou body přiděleny dle pořadí.

Download: vysledky-valchov2004.xls (49 kB) | vysledky-valchov2004.zip (13 kB)


Navigace:




 

(c) 2003 - 2020 Martin Zemánek pro Pohár Drahanské vrchoviny
Valid XHTML 1.1, Valid CSS