MTB MERIDA - DELIKOMAT - BrouCZECH CUP 2011
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY


VELKÁ CENA SUCHÉHO - VELENOVA

SUCHÝ - VELENOV - 3.7.2004
   •  DÍVKY DO 6 LET
 •  CHLAPCI DO 6 LET
 •  DÍVKY 7-9 LET
 •  CHLAPCI 7-9 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
 •  STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
 
 •  STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
 •  JUNIORKY
 •  JUNIOŘI
 •  ŽENY
 •  MUŽI
 •  VETERÁNI
 •  POŘADATELÉ
 
 
       
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Blahová KarolínaSuchý1998110:01:1230
2Matušková AnetaValchov1998130:01:1327
3Šafářová AdélaBenešov - DK1998150:01:1724
4Učňová DominikaSuchý1998120:01:1821
5Páralová MonikaŽďárná1998160:01:2718
6Konečná MonikaOkrouhlá2000140:02:1015
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Lekeš LiborValchov - DK199830:02:2930
2Pluháček TomášSuchý199820:02:4527
3Minx JanOkrouhlá199850:02:4824
4Menšík ViktorProtivanov199940:02:5321
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Tlamková AnnaOkrouhlá1997210:02:0130
2Pavlů SimonaValchov1995270:02:1027
3Puklová ŠtěpánkaOkrouhlá1995300:02:1724
4Koudelková VeronikaMoravec Benešov1995230:02:1921
5Koudelková MichaelaMoravec Benešov1997220:02:2218
6Kejíková JanaKořenec, Moravec1997290:02:2515
7Zemánková AnnaKořenec, Moravec1995250:02:3014
8Matušková AnetaValchov1998310:02:32-
9Muchová PavlínaMoravec Benešov1995240:02:3913
10Slepánková DagmarMoravec Benešov1997280:02:4112
11Sedláková IrenaSuchý1997260:02:4411
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Pavlů JiříValchov1997570:03:0830
2Sekanina AdamSuchý1995510:03:1127
3Slepánek MojmírMoravec Benešov1995430:03:1224
4Ševčík PatrikMoravec Benešov1995410:03:1321
5Veselý MichalValchov1996580:03:1418
6Konečný PetrOkrouhlá1995550:03:1515
7Přibyl PatrikValchov1995560:03:2214
8Korec JakubValchov1995500:03:2513
9Staněk RomanBoskovice1996440:03:27-
10Suchánek DanielMoravec Benešov1995450:03:3112
11Kolář PatrikKořenec1997490:03:3511
12Tichý MarekOkrouhlá1996610:03:3610
13Bartoš JanDefekt Brno1996620:03:40-
14Veselý ZdeněkValchov1997520:03:449
15Parolek MiroslavLhota Rapotina1997480:03:47-
16Nečas PavelValchov1995590:03:508
17Veselý TomášVelenov1996420:03:527
18Sedlák Lukᚎďárná1997630:03:576
19Švéda MartinMoravec Benešov1997600:04:035
20Matušů JakubVelenov199710:04:104
21Klíč PatrikValchov1997530:04:113
22Svoboda JanEurofoam1996460:04:23-
23Konečný JanOkrouhlá1997540:04:332
24Zemánek DominikEurofoam1997470:05:05-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Pluháčková DanaSuchý1992740:04:5730
2Kejíková KláraKořenec, Moravec1992900:05:0427
3Tlamková TerezaOkrouhlá1993710:05:0524
4Honzírková KateřinaOkrouhlá1992850:05:1621
5Páralová MichaelaŽďárná1992880:05:2218
6Dvořáková HanaOkrouhlá1992720:05:2515
7Hlubinková NikolaSuchý1994860:05:3614
8Ševčíková RomanaMoravec Benešov1992770:05:4113
9Nečasová KristýnaValchov1993730:05:4612
10Tlamková AnnaOkrouhlá1997930:05:47-
11Hlubinková VeronikaKořenec, Moravec1993890:05:4811
13Nesvadbová LucieMoravec Benešov1993760:05:4910
12Maryšková HelenaMoravec Benešov1992790:05:509
14Veselá JanaOkrouhlá1993830:05:518
15Hlaváčková MonikaBoskovice1992910:05:52-
16Koudelková LucieMoravec Benešov1992750:05:537
17Parolková MarkétaOkrouhlá1994800:05:546
18Učňová KláraŽďárná1993920:05:575
19Baráková MartinaMoravec Benešov1993780:05:584
20Veselá MarkétaValchov1994840:05:593
21Pavlů SimonaValchov1995820:06:01-
22Koledová RadkaMoravec Benešov1994810:06:312
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Šafář JakubOkrouhlá - DK19941090:08:5730
2Vlach MarekOkrouhlá1992980:09:0227
3Kovář RadimMoravec Benešov1993970:09:0024
4Mucha TomášMoravec Benešov19921000:10:0721
5Stříž LukášMoravec Benešov19941030:10:1418
6Zbořil RadekMoravec Benešov19921060:10:4515
7Ošlejšek JakubSuchý19931150:11:0314
8Přibyl OndřejValchov19931100:11:0713
9Slezák DanielBoskovice19921050:11:12-
10Grün VojtěchOkrouhlá1992990:11:1412
11Vrána DanielValchov19941170:11:1811
12Svěrák AntonínValchov19941180:11:1910
13Náhlík ZdeněkBoskovice1992960:11:35-
14Pavlů JiříValchov19971130:11:44-
15Geršl JanMoravec Benešov19931040:11:499
16Šumbera AdamVelenov19941010:11:518
17Menšík DanielProtivanov19941160:12:017
18Laštůvka PetrOkrouhlá19931120:12:226
19Nečas JakubValchov1992870:12:305
20Sekanina VilémSuchý19941070:12:554
21Veselý MichalValchov19961140:13:03-
22Kočvara AntonínSuchý1994110:13:083
23Veselý JakubVelenov19941020:14:162
24Sedlák VojtěchBoskovice19931080:14:31-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Veselá MarcelaOkrouhlá19901370:09:1230
2Dvořáková ZuzanaOkrouhlá19901360:09:3627
3Puklová KristýnaOkrouhlá19901480:09:5424
4Kejíková BarboraSuchý19911380:09:5521
5Zemánková EvaMoravec Benešov19911410:10:0618
6Pluháčková DanaSuchý19921390:10:07-
7Honzírková DanielaOkrouhlá19901460:10:1015
8Koudelková TerezaMoravec Benešov19901440:10:2414
9Vičarová FrantiškaMoravec Benešov19911400:11:0313
10Páralová MichaelaŽďárná1992880:11:08-
11Tlamková TerezaOkrouhlá19931430:11:09-
12Baráková MonikaMoravec Benešov19901450:12:0112
13Veselá MonikaVelenov19911420:15:1411
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Skříšovský DušanPell's Hard Bikers1989120:14:45-
2Vlach OndřejOkrouhlá - DK19891560:14:5030
3Řehoř AlešBrno1989110:14:57-
4Horák JiříOkrouhlá19891490:15:5327
5Malý DavidPell's Hard Bikers1990140:16:22-
6Pospíšil JanPell's Hard Bikers1991130:16:25-
7Tlamka TomášOkrouhlá19911510:16:3324
8Barák RadekValchov19911530:16:5021
9Šimerle MichalBenešov - DK1991100:16:5718
10Peťovský JanSokol Blansko1990150:17:25-
11Horák PetrOkrouhlá19911500:17:4715
12Zemánek MartinKořenec, Moravec19891550:19:1714
13Barák RomanValchov19911520:19:2813
14Kejík LukášKořenec, Moravec19911600:19:2912
15Hlubinka DavidKořenec, Moravec19911590:20:2411
16Herda JanMoravec Benešov19911540:21:2110
17Učeň MilanŽďárná19911470:22:159
18Veselý LukášSvitavy19901580:22:59-
NJedlička LukášVelenov1991157N0
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIORKY 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Dundáčková MonikaPell's Hard Bikers1987320:43:33-
2Veselá MarcelaOkrouhlá 1990330:45:39-
3Kejíková BarboraSuchý1991340:47:48-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIOŘI 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Černocký MartinTJ Favorit Brno19861280:37:36-
2Augustin MarekTJ Favorit Brno19971270:38:38-
3Hartl VítValchov19881290:38:4930
4Stříšovský DušanPell's Hard Bikers19891310:39:45-
5Vlach JakubOkrouhlá1987440:41:0527
6Švancara PetrMoravec Benešov19981250:41:1524
7Horák JiříOkrouhlá19891320:43:30-
8Dedecius DavidKola Novák Blansko19881300:46:58-
9Ošlejšek JiříSuchý19981260:49:2721
10Barák MartinValchov19871330:49:5318
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - ŽENY 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Zvěřinová DagmarBořitov197710:38:50-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MUŽI 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Ostrý JiříPell's Hard Bikers1977580:37:09-
2Bartoň MichalBoskovice1982510:37:16-
3Chmel ZdeněkTJ Favorit Brno1983490:38:55-
4Kouřil LukášBlansko1982530:39:01-
5Franc ZdeněkBlansko1974550:39:13-
6Novotný PetrBlansko1973570:40:04-
7Grim FilipČerná Hora1981540:40:57-
8Stloukal PetrMalhostovice1974480:41:26-
9Zachoval TomášOrel Bořitov1980590:43:32-
10Kafoněk MichalBořitov1977520:43:43-
11Lžičař FrantišekBoskovice1981500:50:43-
NPánek JaroslavSvitávka197756N-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - VETERÁNI NAD 35 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Olejníček DušanBrno1965200:30:08-
2Buřt VladimírSokol Blansko1963220:30:50-
3Zvěřina LiborČerná Hora1965260:31:38-
4Ovad RomanHolštejn1963250:32:17-
5Lorenc FrantišekOlomouc1968240:32:25-
6Peťovský JanSokol Blansko1962210:33:11-
7Přichystal PavelKola Novák Blansko1964230:35:04-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - POŘADATELÉ NAD 30 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Tlamka PavelOkrouhlá1965620:18:24-
2Koudelka PetrMoravec Benešov1964600:19:17-
3Kejík ZdeněkSuchý1956610:19:56-
4Barák JosefValchov1959630:26:29-


CELKOVĚ SE ZÁVODU ZÚČASTNILO 160 ZÁVODNÍKŮ

Poznámky:
        1.      Body obdrží pouze závodníci v dětských, žákovských a juniorských kategoriích z pořadatelských
                 obcí a závodníci hostující za pořadatelské obce (DK).
        2.      Pokud je v kategorii závodník, který nesplňuje věkové podmínky (je mladší) nesplňuje 1.
                 poznámku, body mu nejsou přiděleny (-).
        3.      Jestliže závodník závod nedokončí (N), pak obdrží nula bodů (0), ale závod je započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        4.      Jestliže je závodník diskvalifikován (D), pak neobdrží body (-) a závod není započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        5.      Jestliže má závodník mínus jedno kolo (čas 0:00:00), pak mu jsou body přiděleny dle pořadí.

Download: vysledky-suchy-velenov2004.xls (43 kB) | vysledky-suchy-velenov2004.zip (13 kB)


Navigace:




 

(c) 2003 - 2020 Martin Zemánek pro Pohár Drahanské vrchoviny
Valid XHTML 1.1, Valid CSS