MTB MERIDA - DELIKOMAT - BrouCZECH CUP 2011
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY


VELKÁ CENA PROTIVANOVA

PROTIVANOV - 14.8.2004
   •  DÍVKY DO 6 LET
 •  CHLAPCI DO 6 LET
 •  DÍVKY 7-9 LET
 •  CHLAPCI 7-9 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
 •  STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
 
 •  STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
 •  JUNIORKY
 •  JUNIOŘI
 •  ŽENY
 •  MUŽI
 •  VETERÁNI
 •  POŘADATELÉ
 
 
       
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Matušková AnetaValchov1998780:01:1730
2Šafářová AdélaBenešov - DK1998470:01:2027
3Páralová MonikaŽďárná1998320:01:2724
4Sekaninová TerezaSuchý1998670:01:2821
5Učňová DominikaSuchý1998700:01:2918
6Kovandová VeronikaProstějov1999660:01:56-
7Králíková RomanaProtivanov1999390:02:0215
8Konzbulová PatricieProstějov1999380:02:20-
9Konečná MonikaOkrouhlá2000880:02:2514
10Rausová MonikaValchov2001740:03:0913
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Minx JanOkrouhlá199886???30
2Svojanovský VilémLipová199946???-
3Lekeš LiborValchov - DK199830???27
4Šmída MartinProstějov199863???-
5Pluháček TomášSuchý19981???24
6Závodný LukášNiva19992???-
7Menšík ViktorProtivanov199973???21
8Šmída JanProtivanov199942???18
9Stiller JanProtivanov199952???15
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Pavlů SimonaValchov1995600:02:4430
2Tlamková AnnaOkrouhlá1997450:02:4627
3Učňová MonikaValchov1995410:03:1324
4Koudelková VeronikaMoravec Benešov199540:03:1921
5Muchová PavlínaMoravec Benešov199530:03:2518
6Puklová ŠtěpánkaOkrouhlá1995760:03:3215
7Kejíková JanaKořenec, Moravec1997180:03:3914
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Růžička MichalŽďárná1995950:05:4330
2Sekanina AdamSuchý1995680:05:5627
3Kolář DavidProtivanov1995210:06:1124
4Ševčík PatrikMoravec Benešov199550:06:1221
5Veselý MichalValchov1996810:06:1418
6Pavlů JiříValchov1997590:06:1915
7Konečný PetrOkrouhlá1995900:06:2114
8Kolář PatrikKořenec1997650:06:2213
9Dvořáček AdamSvitavy1996490:06:29-
10Bartoš JanDefek Brno1996960:06:37-
11Veselý ZdeněkValchov1997830:07:1512
12Suchánek DanielMoravec Benešov1995610:07:2411
13Kovanda JanProstějov1996440:07:35-
14Švéda MartinMoravec Benešov1996910:07:5910
15Dokoupil TomášValchov1996930:08:109
16Svoboda JanBoskovice1997940:08:17-
17Konečný JanOkrouhlá1997890:08:358
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Pluháčková DanaSuchý1992140:08:2530
2Tlamková TerezaOkrouhlá1993120:08:5427
3Kejíková KláraKořenec, Moravec1992310:09:0724
4Honzírková KateřinaOkrouhlá1993360:09:3521
5Páralová MichaelaŽďárná1992350:09:3718
6Dvořáková HanaOkrouhlá1992850:09:4215
7Hlubinková NikolaSuchý1994770:09:5414
8Nečasová KristýnaValchov1993340:10:1013
9Veselá JanaOkrouhlá1993540:10:1712
10Nesvadbová LucieMoravec Benešov1993130:10:2211
11Hlubinková VeronikaKořenec, Moravec1993330:10:2610
12Baráková MartinaMoravec Benešov1993160:10:459
13Učňová KláraŽďárná1993970:11:078
14Veselá MarkétaValchov1994790:12:177
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Vlach MarekOkrouhlá1992640:10:3330
2Kovář RadimMoravec Benešov199390:10:3527
3Šafář JakubOkrouhlá - DK1994480:10:4124
4Mucha TomášMoravec Benešov1992100:11:0521
5Ševčík ŠtěpánMoravec Benešov1993230:11:2018
6Učeň DanielProtivanov - DK1993510:11:2915
7Náklík ZdeněkProtivanov - DK1992500:11:3214
8Švancara VojtěchMoravec Benešov199470:11:4413
9Ošlejšek JakubSuchý1993870:11:5912
10Slaný TomášProtivanov1992170:12:1311
11Laštůvka PetrOkrouhlá1993110:12:3810
12Vybíhal JanProtivanov1994820:12:409
13Šindelka VojtěchNěmčice1993400:12:42-
14Zbořil RadekMoravec Benešov1992220:12:538
15Herda JiříMoravec Benešov199380:12:587
16Stříž LukášMoravec Benešov199460:13:016
17Merka PavelBoskovice1993190:13:11-
18Geršl PavelProtivanov1994200:13:225
19Menšík DanielProtivanov1994720:13:234
20Sekanina VilémSuchý1994690:13:393
21Slezák DanielBoskovice1992620:00:00-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Dvořáková ZuzanaOkrouhlá1990840:11:5530
2Kejíková BarboraSuchý1991240:12:0627
3Veselá MarcelaOkrouhlá1990530:12:2424
4Pluháčková DanaSuchý19921060:12:28-
5Zemánková EvaMoravec Benešov1991570:12:5521
6Koudelková TerezaMoravec Benešov1990550:13:0218
7Tlamková TerezaOkrouhlá19931070:13:24-
8Vičarová FrantiškaMoravec Benešov1991370:13:3215
9Puklová KristýnaOkrouhlá1990750:13:3614
10Honzírková DanielaOkrouhlá1990250:13:4213
11Páralová MichaelaŽďárná1992350:14:23-
12Baráková MonikaMoravec Benešov1990580:14:3412
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Skříšovský DušanPells hard bikers19891050:14:56-
2Vlach OndřejOkrouhlá - DK1989920:15:1330
3Malý DavidPells hard bikers19901220:15:39-
4Horák JiříOkrouhlá19891020:15:4327
5Šimerle MichalBenešov - DK1991990:15:4624
6Tlamka TomášOkrouhlá1991430:15:5821
7Brázdil VladimírVyškov, Rostex - Qantum19891230:16:28-
8Peťovský JanSokol Blansko19901110:16:39-
9Horák PetrOkrouhlá19911010:16:4418
10Barák RadekValchov1991260:17:1415
11Hlubinka DavidKořenec, Moravec1991290:17:1514
12Kejík LukášKořenec, Moravec1991270:17:2313
13Herda JanMoravec Benešov1991280:18:4812
14Učeň MilanŽďárná1991980:00:0011
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIORKY 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Dvořáková ZuzanaOkrouhlá1990840:26:00-
2Kejíková BarboraSuchý1991240:26:45-
3Pluháčková DanaSuchý19921300:27:00-
4Zemánková EvaMoravec Benešov1991570:27:12-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIOŘI 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Vlach JakubOkrouhlá1987440:34:0030
2Skříšovský DušanKuřim19891050:34:06-
3Švancara PetrMoravec Benešov19881000:35:1627
4Žáček PetrŽďárná, Servis Páral19871130:35:4824
5Šindelka Tomᚎďárná - DK19881140:37:1021
6Pernica MichalŽďárná - DK19871150:37:1218
7Malý DavidLipůvka19901220:38:18-
8Šín RadomírMoravec Benešov1988800:38:3115
9Žáček VáclavŽďárná, Servis Páral1988560:38:4014
10František JiříSmržice19861100:38:41-
11Horák JiříOkrouhlá19891310:38:59-
12Barák MartinValchov19871040:00:0013
NHanák JakubŽďárná1987125N0
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - ŽENY 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Malá DagmarLipůvka19681280:28:13-
2Ošlejšková GabrielaProtivanov19831160:30:43-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MUŽI 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Ostrý JiříPells Hard Bikers19771170:33:38-
2Grim FilipČerná Hora, Triangle19811180:34:25-
3Bartoň MichalBoskovice, Triangle19821190:34:30-
4Franz ZdeněkRájec, Triangle19711200:35:43-
5Verner StanislavČerná Hora19691270:36:08-
NJaneček PetrBlansko1982121N-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - VETERÁNI NAD 35 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Kaprál MilanProstějov, Ricardo Racing19601030:30:56-
2Zvěřina LiborČerná Hora, Twister Triang19651260:31:00-
3Buřt VladimírKola Novák Blansko19631080:31:05-
4Ovad RomanHolštejn19631290:31:33-
5Peťovský JanSokol Blansko19621120:34:44-
6Černý KarelProstějov, Ricardo Racing19631240:34:59-
7Frant JiříSmržice19611090:43:49-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - POŘADATELÉ NAD 30 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Tlmaka PavelOkrouhlá19651390:11:59-
2Kejík ZdeněkSuchý19561400:12:02-
3Koudelka PetrBenešov19641360:13:23-
4Barák JosefValchov19591380:14:43-
NJaneček PavelProtivanov1963137N-


CELKOVĚ SE ZÁVODU ZÚČASTNILO 141 ZÁVODNÍKŮ

Poznámky:
        1.      Body obdrží pouze závodníci v dětských, žákovských a juniorských kategoriích z pořadatelských
                 obcí a závodníci hostující za pořadatelské obce (DK).
        2.      Pokud je v kategorii závodník, který nesplňuje věkové podmínky (je mladší) nesplňuje 1.
                 poznámku, body mu nejsou přiděleny (-).
        3.      Jestliže závodník závod nedokončí (N), pak obdrží nula bodů (0), ale závod je započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        4.      Jestliže je závodník diskvalifikován (D), pak neobdrží body (-) a závod není započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        5.      Jestliže má závodník mínus jedno kolo (čas 0:00:00), pak mu jsou body přiděleny dle pořadí.

Download: vysledky-protivanov2004.xls (44 kB) | vysledky-protivanov2004.zip (15 kB)


Navigace:




 

(c) 2003 - 2020 Martin Zemánek pro Pohár Drahanské vrchoviny
Valid XHTML 1.1, Valid CSS