MTB MERIDA - DELIKOMAT - BrouCZECH CUP 2011
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY


VELKÁ CENA OKROUHLÉ

OKROUHLÁ - 25.9.2004
   •  DÍVKY DO 6 LET
 •  CHLAPCI DO 6 LET
 •  DÍVKY 7-9 LET
 •  CHLAPCI 7-9 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
 •  STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
 
 •  STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
 •  JUNIORKY
 •  JUNIOŘI
 •  ŽENY
 •  MUŽI
 •  VETERÁNI
 •  POŘADATELÉ
 
 
       
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Matušková AnetaValchov199860:01:4830
2Šafářová AdélaBenešov - DK199840:01:5527
3Páralová MonikaŽďárná199820:01:5624
4Učňová DominikaSuchý199870:02:0021
5Tichá KarolínaOkrouhlá199810:02:1218
6Tichá EliškaOkrouhlá199930:02:2015
7Konečná MonikaOkrouhlá200050:03:1014
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Minx JanOkrouhlá19982300:03:4530
2Lekeš LiborValchov19982100:03:5727
3Dvořáček TomášSvitavy19982500:03:59-
4Pluháček TomášSuchý19982200:04:5724
NSvojanovský VilémLipová199824N-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Pavlů SimonaValchov19956800:02:4930
2Tlamková AnnaOkrouhlá19976100:02:5227
3Koudelková VeronikaMoravec Benešov19956700:03:1124
4Učňová MonikaValchov19956400:03:1421
5Muchová PavlínaMoravec Benešov19956500:03:2918
6Černá AnetaBoskovice19957300:03:30-
7Puklová ŠtěpánkaOkrouhlá19956900:03:3115
8Koudelková MichaelaMoravec Benešov19976300:03:3314
9Kejíková JanaKořenec, Moravec19976600:03:3413
10Grünová KristýnaOkrouhlá19957100:03:4612
11Kovářová AnežkaOkrouhlá19976200:04:0711
12Slepánková DagmarMoravec Benešov19977200:04:2010
13Šafářová AdélaBoskovice, Moravec19987000:04:24-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Sekanina AdamSuchý19955300:04:2430
2Ševčík PatrikMoravec Benešov19954100:04:3727
3Pavlů JiříValchov19974900:04:4724
4Konečný PetrOkrouhlá19954500:04:5021
5Dvořáček AdamSvitavy19965100:04:57-
6Kolář PatrikKořenec19974400:04:5818
7Veselý MichalValchov19964300:04:5915
8Tichý MarekOkrouhlá19964800:05:2014
9Suchánek DanielMoravec Benešov19954700:05:3513
10Dokoupil TomášValchov19965400:05:4212
11Veselý ZdeněkValchov19975000:05:5611
12Tlamka MichalOkrouhlá19974200:06:0010
13Švéda MartinMoravec Benešov19964600:06:069
14Konečný JanOkrouhlá19975200:06:408
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Tlamková TerezaOkrouhlá19938100:13:3130
2Dvořáková HanaOkrouhlá19929000:13:4927
3Honzírková KateřinaOkrouhlá19929600:14:0824
4Pluháčková DanaSuchý19929400:14:1721
5Kejíková KláraKořenec, Moravec19928400:14:2918
6Páralová MichaelaŽďárná19929500:14:3015
7Zemánková KateřinaMoravec Benešov19928500:15:3914
8Veselá JanaOkrouhlá19939300:16:0713
9Hlubinková NikolaSuchý19949100:16:1912
10Hlubinková VeronikaKořenec, Moravec19938700:16:2611
11Nečasová KristýnaValchov19938300:16:3610
12Nesvadbová LucieMoravec Benešov19938600:17:319
13Veselá MarkétaValchov19949200:17:348
14Paroulková MarkétaOkrouhlá19948200:17:377
15Baráková MartinaMoravec Benešov19938800:18:206
16Koudelková LucieMoravec Benešov19928900:19:175
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Šafář JakubOkrouhlá - DK199411100:18:2330
2Kovář RadimMoravec Benešov199310400:18:2627
3Mucha TomášMoravec Benešov199210200:18:2724
3Učeň DanielProtivanov - DK199411400:18:2821
5Ševčík ŠtěpánMoravec Benešov199310300:19:0418
6Vlach MarekOkrouhlá199210700:19:4215
7Ošlejšek JakubSuchý199311800:20:0814
8Svěrák AntonínValchov199411300:20:3013
9Sedláček AlešBrno199212900:20:47-
10Šindelka VojtěchNěmčice199311200:21:02-
11Náhlík ZdeněkProtivanov - DK199211500:21:0512
12Pospíšil VítLipůvka199411900:21:30-
13Zbořil RadekMoravec Benešov199210600:21:3711
14Laštůvka PetrOkrouhlá199310500:21:4810
15Vrána DanielValchov199413100:22:529
16Šmíd JanSuchý199312000:23:108
17Učeň FilipValchov199210800:23:127
18Slezák DanielBoskovice199211000:23:58-
19Merta PavelBoskovice199310900:24:19-
20Sekanina VilémSuchý1994116- 1 kolo6
NHerda JiříMoravec Benešov1993101N0
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Veselá MarcelaOkrouhlá199012500:18:3230
2Dvořáková ZuzanaOkrouhlá199012700:19:1627
3Kejíková BarboraSuchý199113000:20:1624
4Koudelková TerezaMoravec Benešov199012400:20:5621
5Honzírková DanielaOkrouhlá199012300:21:0318
6Zemánková EvaMoravec Benešov199112800:22:3815
7Vičarová FrantiškaMoravec Benešov199112100:22:4614
8Baráková MonikaMoravec Benešov199012600:24:2913
9Novotná KamilaVratíkov199112200:24:39-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Skříšovský DušanKuřim, Pell´s HB198915200:24:42-
2Vlach OndřejOkrouhlá - DK198915100:25:3530
3Pospíšil JanLipůvka, Pell´s HB199115000:26:44-
4Tlamka TomášOkrouhlá19911400:26:5627
5Barák RadekValchov199114600:27:5924
6Horák PetrOkrouhlá199114500:28:0021
7Brázdil VladimírVyškov198915300:30:00-
8Parolek RomanSuchý199114800:31:1318
9Zemánek MartinKořenec, Moravec198914400:34:2515
10Kejík LukášKořenec, Moravec199114300:34:4414
11Herda JanMoravec Benešov1991142- 1 kolo13
12Ženota AntonínHrádkov1991149- 1 kolo-
NŠimerle MichalBenešov - DK1991147N0
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIORKY 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Veselá MarcelaOkrouhlá19901000:36:51-
2Kejíková BarboraSuchý19911100:37:03-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIOŘI 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Hartl VítValchov1988500:41:1730
2Skříšovský DušanKuřim, Pell´s HB198915200:42:49-
3Švancara PetrMoravec Benešov1988600:45:1427
4Pospíšil JanLipůvka, Pell´s HB1991900:46:46-
5Šindelka Tomᚎďárná - DK1988400:47:0424
6Pernica MichalŽďárná - DK1987700:49:0621
7Žáček VáclavŽďárná1988100:50:4818
8Horák PetrOkrouhlá19911200:51:00-
9Ošlejšek JiříSuchý1988300:52:1915
10Barák MartinValchov1987200:43:4014
11Barák RadekValchov199113- 1 kolo-
NVlach JakubOkrouhlá198744N0
NŽáček PetrŽďárná19878N0
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - ŽENY 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Šafářová MarkétaBoskovice19732500:30:37-
2Odehnalová PavlaBoskovice19802600:30:44-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MUŽI 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Ostrý JiříNedvědice, Pell´s HB197715500:49:28-
2Baltus JanBrno198315400:50:14-
3Verner StanislavČerná Hora196915600:54:30-
4Švec MilanRozstání1980157- 1 kolo-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - VETERÁNI NAD 35 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Matoušek JaroslavTišnov, Pell´s HB19681500:41:56-
2Zvěřina LiborČerná Hora, TT19651600:44:30-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - POŘADATELÉ NAD 30 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Koudelka PetrMoravec Benešov19647200:30:59-
2Kejík ZdeněkSuchý19567000:31:17-
3Tlamka PavelOkrouhlá19657100:32:28-


CELKOVĚ SE ZÁVODU ZÚČASTNILO 124 ZÁVODNÍKŮ

Poznámky:
        1.      Body obdrží pouze závodníci v dětských, žákovských a juniorských kategoriích z pořadatelských
                 obcí a závodníci hostující za pořadatelské obce (DK).
        2.      Pokud je v kategorii závodník, který nesplňuje věkové podmínky (je mladší) nesplňuje 1.
                 poznámku, body mu nejsou přiděleny (-).
        3.      Jestliže závodník závod nedokončí (N), pak obdrží nula bodů (0), ale závod je započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        4.      Jestliže je závodník diskvalifikován (D), pak neobdrží body (-) a závod není započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        5.      Jestliže má závodník mínus jedno kolo (čas 0:00:00), pak mu jsou body přiděleny dle pořadí.

Download: vysledky-okrouhla2004.xls (41 kB) | vysledky-okrouhla2004.zip (11 kB)


Navigace:




 

(c) 2003 - 2020 Martin Zemánek pro Pohár Drahanské vrchoviny
Valid XHTML 1.1, Valid CSS