MTB MERIDA - DELIKOMAT - BrouCZECH CUP 2011
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY


VELKÁ CENA KOŘENCE

KOŘENEC - 12.9.2004
   •  DÍVKY DO 6 LET
 •  CHLAPCI DO 6 LET
 •  DÍVKY 7-9 LET
 •  CHLAPCI 7-9 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
 •  STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
 
 •  STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
 •  JUNIORKY
 •  JUNIOŘI
 •  ŽENY
 •  MUŽI
 •  VETERÁNI
 •  POŘADATELÉ
 
 
       
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Matušková AnetaValchov199840:02:0730
2Šafářová AdélaBenešov - DK199820:02:0927
3Matoušková KarolinaTišnov199870:02:14-
4Páralová MonikaŽďárná199830:02:2624
5Veselá KateřinaValchov200060:03:1021
6Konečná MonikaOkrouhlá200010:04:0118
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Minx JanOkrouhlá1998210:02:0030
2Pluháček TomášSuchý1998170:02:0727
3Svojanovský VilémLipová1998190:02:08-
4Geršl RadekKořenec1999180:02:1024
5Lekeš LiborValchov - DK1998160:02:2221
6Štěpán JakubBoskovice1999200:02:50-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Tlamková AnnaOkrouhlá1997260:03:1130
2Pavlů SimonaValchov1995330:03:2327
3Koudelková VeronikaMoravec Benešov1995320:03:3924
4Muchová PavlínaMoravec Benešov1995310:03:4621
5Učňová MonikaValchov1995270:03:5218
6Puklová ŠtěpánkaOkrouhlá1995340:04:0215
7Koudelková MichaelaMoravec Benešov1997290:04:0814
8Zemánková AnnaKořenec, Moravec1995300:04:1113
9Kejíková JanaKořenec, Moravec1997280:04:1612
10Slepánková DagmarMoravec Benešov1997350:04:3711
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Sekanina AdamSuchý1995550:04:3530
2Ševčík PatrikMoravec Benešov1995440:04:4827
3Pavlů JiříValchov1997590:05:1924
4Dvořáček AdamSvitavy1996610:05:26-
5Veselý MichalValchov1996580:05:2721
6Kolář PatrikKořenec1997480:05:2918
7Konečný PetrOkrouhlá1995450:05:3215
8Bartoš JanBrno1996540:05:37-
9Hlubinka JosefKořenec1995500:05:4814
10Staněk RomanBoskovice1996530:05:58-
11Veselý ZdeněkValchov1997570:06:0613
12Zemánek JiříKořenec1997490:06:2212
13Tlamka MichalOkrouhlá1997470:06:2411
14Dokoupil TomášValchov1996520:06:3210
15Suchánek DanielMoravec Benešov1995510:06:459
16David ŠtěpánBoskovice1996560:07:17-
17Švéda MartinMoravec Benešov1996600:07:218
18Konečný JanOkrouhlá1997460:07:557
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Kejíková KláraKořenec, Moravec1992730:10:1330
2Pluháčková DanaSuchý1992740:10:2427
3Tlamková TerezaOkrouhlá1993810:10:4524
4Dvořáková HanaOkrouhlá19921510:10:5221
5Zemánková KateřinaKořenec, Moravec1992780:11:0218
6Páralová MichaelaŽďárná1992790:11:0815
7Ševčíková RomanaMoravec Benešov1992770:11:2214
8Veselá JanaOkrouhlá1993710:11:2613
9Tlamková AnnaOkrouhlá19971520:12:03-
10Nesvadbová LucieMoravec Benešov1993760:12:1812
11Nečasová KristýnaValchov1993720:12:3411
12Koudelková LucieMoravec Benešov1992750:12:4010
13Novotná PetraKořenec 1994840:12:549
14Paroulková MarkétaOkrouhlá1994830:13:028
15Veselá MarkétaValchov1994820:13:227
16Honzírková KateřinaOkrouhlá1992800:13:236
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Šafář JakubOkrouhlá - DK1994880:14:2330
2Kovář RadimMoravec Benešov1993890:14:2527
3Mucha TomášMoravec Benešov1992860:14:2824
4Učeň DanielProtivanov - DK19931060:14:3521
5Vlach MarekOkrouhlá19921030:15:0418
6Švancara VojtěchMoravec Benešov1994900:15:1315
7Ševčík ŠtěpánMoravec Benešov1993940:15:1614
8Náhlík ZdeněkProtivanov19921020:15:4113
9Herda JiříMoravec Benešov1993970:15:4612
10Ošlejšek JakubSuchý19931040:15:4711
11Sedláček AlešBrno19921010:15:50-
12Přibyl OndřejValchov19931050:16:0110
13Vrána DanielValchov19941090:16:089
14Stříž LukášMoravec Benešov1994950:16:398
15Svěrák AntonínValchov1994920:16:477
16Šindelka VojtěchNěmčice1993930:17:03-
17Matoušek JaroslavTišnov1994990:17:27-
18Laštůvka PetrOkrouhlá19931000:17:356
19Šmíd JanVratíkov19931080:17:38-
20Učeň FilipValchov1992870:17:505
21Slezák DanielBoskovice1992980:17:59-
22Geršl PavelProtivanov19941070:18:094
23Geršl JanMoravec Benešov1993960:18:363
24Merta PavelBoskovice1993910:00:00-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Veselá MarcelaOkrouhlá19901160:14:1130
2Kejíková BarboraSuchý1991850:14:3927
3Dvořáková ZuzanaOkrouhlá19901200:14:5224
4Strašilová VeronikaBrno19891210:15:38-
5Zemánková EvaMoravec Benešov19911170:15:4521
6Koudelková TerezaMoravec Benešov19901180:16:0218
7Honzírková DanielaOkrouhlá19901190:16:3415
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Skříšovský DušanMoravské Knínice19891440:18:49-
2Vlach OndřejOkrouhlá - DK19891380:19:0930
3Pospíšil JanPell´s Hard Bikers19911400:19:12-
4Malý DavidLipůvka19901450:19:30-
5Šimerle MichalBenešov - DK19911390:19:4127
6Horák JiříOkrouhlá19891430:20:1224
7Tlamka TomášOkrouhlá19918330:20:1621
8Hlubinka DavidKořenec, Moravec19911360:21:1718
9Barák JaroslavValchov19891410:21:2715
10Barák RadekValchov19911340:21:2914
11Zemánek MartinKořenec, Moravec19891350:21:3213
12Horák PetrOkrouhlá19911420:23:0512
13Kejík LukášKořenec, Moravec19911330:23:1511
14Parolek RomanSuchý19911370:23:3510
15Šín PavelMoravec Benešov19901320:24:409
16Herda JanMoravec Benešov19911310:26:028
17Náhlík ZdeněkProtivanov19921020:27:36-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIORKY 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Strašilová VeronikaBrno19891210:23:56-
2Veselá MarcelaOkrouhlá19901160:23:56-
3Kejíková BarboraSuchý1991850:25:06-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIOŘI 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Vlach JakubOkrouhlá1987440:45:5830
2Hartl VítValchov198870:47:1027
3Skříšovský DušanKuřim19891440:48:41-
4Švancara PetrMoravec Benešov198850:48:5624
5Pernica MichalŽďárná - DK198790:49:1021
6Žáček PetrŽďárná198760:50:3018
7Šindelka Tomᚎďárná - DK198830:50:3415
8David MalýLipůvka19901450:52:03-
9Šín RadomírMoravec Benešov198840:53:1314
10Žáček VáclavŽďárná198810:53:3013
11Grulich LiborŽďárná198880:54:0012
12Ošlejšek JiříSuchý198820:57:4911
13Barák MartinValchov1987100:59:3210
14Honzírek JanOkrouhlá1988110:00:009
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - ŽENY 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Malá DagmarLipůvka1968300:23:29-
2Matoušková HanaTišnov1973310:30:08-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MUŽI 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Grim FilipČerná Hora1981470:55:57-
2Baltus JanBrno1983410:55:59-
3Dvořák JiříProstějov1981450:58:59-
4Křenek JanBořitov1984460:59:33-
5Bartek ViliamBořitov1976481:04:28-
6Melichar OndřejKuřim198440- 1 kolo -
7Šustr JiříSlatinky198044- 1 kolo -
8Vašíček JiříHrádkov198543- 2 kola -
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - VETERÁNI NAD 35 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Matoušek JaroslavTišnov1968640:45:58-
2Kaprál MilanProstějov1960600:47:19-
3Zvěřina LiborČerná Hora1965620:48:01-
4Ovad RomanHolštejn1963630:50:12-
5Lorenc FrantišekOlomouc1968610:51:23-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - POŘADATELÉ NAD 30 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Koudelka PetrMoravec Benešov1964700:21:08-
2Tlamka PavelOkrouhlá1965710:21:39-
3Kejík ZdeněkSuchý1956720:21:41-


CELKOVĚ SE ZÁVODU ZÚČASTNILO 139 ZÁVODNÍKŮ

Poznámky:
        1.      Body obdrží pouze závodníci v dětských, žákovských a juniorských kategoriích z pořadatelských
                 obcí a závodníci hostující za pořadatelské obce (DK).
        2.      Pokud je v kategorii závodník, který nesplňuje věkové podmínky (je mladší) nesplňuje 1.
                 poznámku, body mu nejsou přiděleny (-).
        3.      Jestliže závodník závod nedokončí (N), pak obdrží nula bodů (0), ale závod je započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        4.      Jestliže je závodník diskvalifikován (D), pak neobdrží body (-) a závod není započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        5.      Jestliže má závodník mínus jedno kolo (čas 0:00:00), pak mu jsou body přiděleny dle pořadí.

Download: vysledky-korenec2004.xls (42 kB) | vysledky-korenec2004.zip (12 kB)


Navigace:




 

(c) 2003 - 2020 Martin Zemánek pro Pohár Drahanské vrchoviny
Valid XHTML 1.1, Valid CSS