MTB MERIDA - DELIKOMAT - BrouCZECH CUP 2011
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY


VELKÁ CENA BENEŠOVA

BENEŠOV - 7.8.2004
   •  DÍVKY DO 6 LET
 •  CHLAPCI DO 6 LET
 •  DÍVKY 7-9 LET
 •  CHLAPCI 7-9 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
 •  STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
 
 •  STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
 •  JUNIORKY
 •  JUNIOŘI
 •  ŽENY
 •  MUŽI
 •  VETERÁNI
 •  POŘADATELÉ
 
 
       
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Matušková AnetaValchov199860:01:0630
2Šafářová AdélaBenešov - DK199820:01:0827
3Učňová DominikaSuchý199850:01:1324
4Sekaninová TerezaSuchý199810:01:1721
5Vratěnová NicolBlansko199970:01:19-
6Páralová MonikaŽďárná199840:01:4118
7Konečná MonikaOkrouhlá200030:02:2215
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Minx JanOkrouhlá1998130:02:0630
2Svojanovský VilémLipová1998170:02:20-
3Pluháček TomášSuchý1998160:02:2527
4Lekeš LiborValchov - DK1998120:02:2624
5Dvořáček VojtěchSvitavy1998140:02:30-
6Růžička AdamŽďárná1998150:02:4021
7Psota MartinBoskovice1998110:03:00-
8Crhonek VilémVyškov, Moravec2000180:03:54-
NŠustr DominikHorní Lhota199919N-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Tlamková AnnaOkrouhlá1997260:03:3930
2Pavlů SimonaValchov1995290:03:5027
3Koudelková VeronikaMoravec Benešov1995220:03:5224
4Učňová MonikaValchov1995240:04:1621
5Muchová PavlínaMoravec Benešov1995210:04:2418
6Puklová ŠtěpánkaOkrouhlá1995230:04:3315
7Zemánková AnnaKořenec, Moravec1995280:04:4714
8Kejíková JanaKořenec, Moravec1997270:04:5313
9Kovářová AnežkaOkrouhlá1997250:05:4512
10Šustrová KateřinaHorní Lhota1997310:06:10-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Pavlů JiříValchov1997390:07:3330
2Sekanina AdamSuchý1995380:07:3427
3Růžička MichalŽďárná1995510:07:3724
4Ševčík PatrikMoravec Benešov1995360:07:3921
5Veselý MichalValchov1996490:07:4018
6Konečný PetrOkrouhlá1995400:07:5415
7Dvořáček AdamSvitavy1996500:07:59-
8Přibyl PatrikValchov1995420:08:1714
9Kolář PatrikKořenec1997430:08:3313
10Staněk RomanBoskovice1996480:08:45-
11Bartoš JanBrno1996450:08:52-
12Veselý ZdeněkValchov1997440:09:4312
13Kejík ViktorBoskovice1997370:09:48-
14Tlamka MichalOkrouhlá1997460:09:5511
15Švéda MartinMoravec Benešov1996520:10:3610
16Dokoupil TomášValchov1996530:10:569
17Konečný JanOkrouhlá1997410:11:558
18Psota TomášBoskovice1996470:11:58-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Pluháčková DanaSuchý1992850:06:5430
2Tlamková TerezaOkrouhlá1993760:06:5727
3Kejíková KláraKořenec, Moravec1992770:07:0424
4Honzírková KateřinaOkrouhlá1992670:07:1721
5Páralová MichaelaŽďárná1992810:07:1818
6Nesvadbová LucieMoravec Benešov1993680:07:3015
7Dvořáková HanaOkrouhlá1992660:07:3114
8Ševčíková RomanaMoravec Benešov1992730:07:3613
9Zemánková KateřinaKořenec, Moravec1992740:07:3812
10Hlubinková VeronikaKořenec, Moravec1993780:07:4011
11Veselá JanaOkrouhlá1993750:07:4110
12Nečasová KristýnaValchov1993710:07:449
13Baráková MartinaMoravec Benešov1993690:07:588
14Hlubinková NikolaSuchý1994840:08:067
15Tlamková AnnaOkrouhlá1997860:08:07-
16Pavlů SimonaValchov1995800:08:11-
17Učňová KláraŽďárná1993830:08:156
18Veselá MarkétaValchov1994820:08:165
19Paroulková MarkétaOkrouhlá1994790:08:384
20Koledová RadkaMoravec Benešov1994700:09:083
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Mucha TomášMoravec Benešov1992970:09:2430
2Kovář RadimMoravec Benešov19931000:09:2627
3Vlach MarekOkrouhlá1992980:09:3724
4Šafář JakubOkrouhlá - DK19941060:09:4821
5Učeň DanielBoskovice19931100:10:11-
6Ševčík ŠtěpánMoravec Benešov19931010:10:1418
7Švancara VojtěchMoravec Benešov19931130:10:1915
8Ošlejšek JakubSuchý19931170:10:5014
9Stříž LukášMoravec Benešov19941020:10:5813
10Zbořil RadekMoravec Benešov19921120:10:5812
11Náhlík ZdeněkBoskovice19921110:10:58-
12Přibyl OndřejValchov19931090:11:0411
13Šindelka VojtěchNěmčice19931160:11:05-
14Slezák DanielBoskovice19921030:11:11-
15Vrána DanielValchov19941180:11:1210
16Merta PavelBoskovice19931070:11:14-
17Svěrák AntonínValchov19941150:11:339
18Geršl JanMoravec Benešov19931050:11:458
19Geršl PavelProtivanov1994990:12:007
20Pavlů JiříValchov19971080:12:13-
21Konečný PetrOkrouhlá1995400:12:18-
22Veselý MichalValchov19961140:12:21-
23Sekanina VilémSuchý19941040:13:575
24Herda JiříMoravec Benešov1993960:00:004
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Zemánková EvaMoravec Benešov19911310:13:5030
2Kejíková BarboraSuchý19911330:14:0327
3Dvořáková ZuzanaOkrouhlá19901260:14:3624
4Koudelková TerezaMoravec Benešov19901280:14:4421
5Vičarová FrantiškaMoravec Benešov19911340:15:1418
6Honzírková DanielaOkrouhlá19901270:15:1615
7Puklová KristýnaOkrouhlá19901300:15:1714
8Baráková MonikaMoravec Benešov19901290:16:1213
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Vlach OndřejOkrouhlá - DK19891440:21:4230
2Skříšovský DušanKuřim19891450:22:32-
3Šimerle MichalBenešov - DK19911480:23:0727
4Tlamka TomášOkrouhlá19911380:23:3024
5Horák JiříOkrouhlá19891470:24:1821
6Horák PetrOkrouhlá19911460:24:5018
7Zemánek MartinKořenec, Moravec19891400:24:5115
8Barák RadekValchov19911370:25:1214
9Hlubinka DavidKořenec, Moravec19911410:26:3313
10Kejík LukášKořenec, Moravec19911390:27:0212
11Kovář RadimMoravec Benešov19931500:27:38-
12Herda JanMoravec Benešov19911360:28:4911
13Mucha TomášMoravec Benešov19921510:29:37-
14Šín PavelMoravec Benešov19901420:30:0810
15Učeň MilanŽďárná19911430:31:179
NŠevčík ŠtěpánMoravec Benešov1993149N-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIORKY 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Kejíková BarboraSuchý19911330:30:16-
2Dvořáková ZuzanaOkrouhlá19901260:30:53-
3Honzírková DanielaOkrouhlá1990160:00:00-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIOŘI 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Vlach JakubOkrouhlá1987440:45:0630
2Švancara PetrMoravec Benešov198820:46:1027
3Skříšovský DušanKuřim19891450:48:13-
4Dragoun MartinŽďárná1986100:49:0624
5Šindelka Tomᚎďárná - DK198870:50:1221
6Hanák JakubŽďárná1987110:50:2518
7Žáček VáclavŽďárná198810:50:5015
8Žáček PetrŽďárná198790:51:0414
9Grulich LiborŽďárná198880:51:2013
10Pernica MichalŽďárná - DK198740:51:5812
11Tlamka TomášOkrouhlá1991120:57:55-
12Horák PetrOkrouhlá1991130:57:56-
13Barák MartinValchov198751:05:5311
NHartl VítValchov19886N0
NŠín RadomírMoravec Benešov19883N0
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - ŽENY 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MUŽI 19 A VÍCE LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Pánek JaroslavSvitávka1978260:57:59-
2Verner StanislavČerná Hora1969320:58:10-
3Grim FilipČerná Hora1981291:01:22-
4Paroulek ZdeněkDeštná1978281:12:12-
NKuběna PavelBlansko198027N-
NOstrý JanRájec - Jestřebí198030N-
NOstrý JiříNedvědice197731N-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - VETERÁNI NAD 35 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Lorenc FrantišekOlomouc1968470:37:25-
2Hebelka AloisMoravec Benešov1970490:43:23-
3Svojanovský LeošLipová1958460:47:14-
4Lick JanBoskovice1960480:47:18-
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - POŘADATELÉ NAD 30 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUBROČNÍKČASBODY
1Koudelka PetrMoravec Benešov1964580:25:35-
2Tlamka PavelOkrouhlá1965560:26:16-
3Kejík ZdeněkSuchý1956570:26:52-
4Páral JiříŽďárná1965590:34:52-


CELKOVĚ SE ZÁVODU ZÚČASTNILO 145 ZÁVODNÍKŮ

Poznámky:
        1.      Body obdrží pouze závodníci v dětských, žákovských a juniorských kategoriích z pořadatelských
                 obcí a závodníci hostující za pořadatelské obce (DK).
        2.      Pokud je v kategorii závodník, který nesplňuje věkové podmínky (je mladší) nesplňuje 1.
                 poznámku, body mu nejsou přiděleny (-).
        3.      Jestliže závodník závod nedokončí (N), pak obdrží nula bodů (0), ale závod je započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        4.      Jestliže je závodník diskvalifikován (D), pak neobdrží body (-) a závod není započítán
                 do celkového součtu odjetých závodů.
        5.      Jestliže má závodník mínus jedno kolo (čas 0:00:00), pak mu jsou body přiděleny dle pořadí.

Download: vysledky-benesov2004.xls (43 kB) | vysledky-benesov2004.zip (14 kB)


Navigace:




 

(c) 2003 - 2020 Martin Zemánek pro Pohár Drahanské vrchoviny
Valid XHTML 1.1, Valid CSS