MTB MERIDA - DELIKOMAT - BrouCZECH CUP 2011
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY


POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY

ROČNÍK 2004
   •  DÍVKY DO 6 LET
 •  CHLAPCI DO 6 LET
 •  DÍVKY 7-9 LET
 •  CHLAPCI 7-9 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
 
 •  MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
 •  STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
 •  STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
 •  JUNIORKY
 •  JUNIOŘI
 
 
             
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUB1234567CNBODY
1Matušková AnetaValchov3027303030303020757150
2Šafářová AdélaBenešov - DK2124272727272718045135
3Páralová MonikaŽďárná2718211824242415636120
4Učňová DominikaSuchý2421-2418-211080108
5Konečná MonikaOkrouhlá141514151418-901476
6Sekaninová TerezaSuchý--182121--60060
7Veselá KateřinaValchov15----21-36036
8Blahová KarolínaSuchý-30-----30030
9Polívková TerezaŽďárná--24----24024
10Chlupová IvetaValchov18------18018
11Králíková RomanaProtivanov----15--15015
12Stránská EliškaŽďárná--15----15015
13Tichá EliškaOkrouhlá------1515015
14Rausová MonikaProtivanov----13--13013
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI DO 6 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUB1234567CNBODY
1Minx JanOkrouhlá-24153030303015915144
2Lekeš LiborValchov3030182427212717739138
3Pluháček TomášSuchý2727302724272418648138
4Menšík ViktorProtivanov02121-21--63063
5Růžička AdamŽďárná--2421---45045
6Dvořák Tomᚎďárná--27----27027
7Geršl RadekKořenec-----24-24024
8Smetana JakubValchov24------24024
9Šmída JanProtivanov----18--18018
10Stiller JanProtivanov----15--15015
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DÍVKY 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUB1234567CNBODY
1Tlamková AnnaOkrouhlá3030303027302720454150
2Pavlů SimonaValchov2727272730273019554141
3Koudelková VeronikaMoravec Benešov1821152421242414733114
4Učňová MonikaValchov24-212124182112918111
5Muchová PavlínaMoravec Benešov211318181821181273196
6Puklová ŠtěpánkaOkrouhlá122424151515151202793
7Koudelková MichaelaMoravec Benešov151814--141475075
8Kejíková JanaKořenec, Moravec1315-13141213801268
9Zemánková AnnaKořenec, Moravec1114-14-13-52052
10Kovářová AnežkaOkrouhlá14-1312--1150050
11Slepánková DagmarMoravec Benešov1012---111043043
12Grünová KristýnaOkrouhlá------1212012
13Sedláková IrenaSuchý-11-----11011
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - CHLAPCI 7-9 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUB1234567CNBODY
1Pavlů JiříValchov2730303015242418039141
2Sekanina AdamSuchý1827272727303018645141
3Ševčík PatrikMoravec Benešov821212121272714629117
4Veselý MichalValchov2418241818211513833105
5Konečný PetrOkrouhlá151518151415211132984
6Kolář PatrikKořenec411-1313181877473
7Suchánek DanielMoravec Benešov211214-1191380971
8Veselý ZdeněkValchov691112121311741559
9Přibyl PatrikValchov1314914---50050
10Dokoupil TomášValchov7--99101247047
11Švéda MartinMoravec Benešov-51010108952547
12Tichý MarekOkrouhlá51013---1442042
13Konečný JanOkrouhlá027887840238
14Tlamka MichalOkrouhlá0--11-111032032
15Růžička MichalŽďárná--152430--69069
16Slepánek MojmírMoravec Benešov3024-----54054
17Korec JakubValchov1213-----25025
18Kolář DavidProtivanov----24--24024
19Nečas PavelValchov118-----19019
20Sedlák Lukᚎďárná266----14014
21Hlubinka JosefKořenec-----14-14014
22Laštůvka LukášOkrouhlá14------14014
23Zemánek JiříKořenec-----12-12012
24Polívka MartinŽďárná--12----12012
25Dokoupil PatrikOkrouhlá10------10010
26Rauš MilanValchov9------909
27Trnka JaroslavŽďárná--8----808
28Matušů JakubVelenov34-----707
29Veselý TomášVelenov-7-----707
30Klíč PatrikValchov-3-----303
31Pavlíček RadimValchov1------101
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUB1234567CNBODY
1Pluháčková DanaSuchý2430303030272119245147
2Tlamková TerezaOkrouhlá3024272727243018948141
3Kejíková KláraKořenec, Moravec1427-2424301813714123
4Honzírková KateřinaOkrouhlá272121212162414127114
5Dvořáková HanaOkrouhlá2115-141521271131499
6Páralová MichaelaŽďárná121824181815151202793
7Nesvadbová LucieMoravec Benešov1310151511129851966
8Ševčíková RomanaMoravec Benešov8131813-14-66066
9Hlubinková NikolaSuchý1814-714-1265065
10Veselá JanaOkrouhlá1181310121313801862
11Nečasová KristýnaValchov912-913111064955
12Hlubinková VeronikaKořenec, Moravec411121110-1159455
13Zemánková KateřinaMoravec Benešov3--12-181447047
14Paroulková MarkétaOkrouhlá76144-8746442
15Baráková MartinaMoravec Benešov641189-644440
16Koudelková LucieMoravec Benešov157---10537037
17Veselá MarkétaValchov53-577835332
18Učňová KláraŽďárná105-68--29029
19Novotná PetraKořenec-----9-909
20Maryšková HelenaMoravec Benešov-9-----909
21Koledová RadkaMoravec Benešov22-3---707
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUB1234567CNBODY
1Šafář JakubOkrouhlá - DK930302124303017430144
2Kovář RadimMoravec Benešov2124272727272718045135
3Mucha TomášMoravec Benešov3021243021242417442132
4Vlach MarekOkrouhlá2727-2430181514115126
5Ševčík ŠtěpánMoravec Benešov24-18181814181101496
6Švancara VojtěchMoravec Benešov15-21151315-79079
7Ošlejšek JakubSuchý6141514121114861769
8Zbořil RadekMoravec Benešov-1514128-1160060
9Stříž LukášMoravec Benešov71871368-59653
10Svěrák AntonínValchov810129-71359752
11Herda JiříMoravec Benešov18-85712050050
12Laštůvka PetrOkrouhlá13610-1061055649
13Přibyl OndřejValchov-131311-10-47047
14Vrána DanielValchov111510-9945144
15Geršl JanMoravec Benešov5938-3-28028
16Sekanina VilémSuchý24063-621021
17Učeň FilipValchov4-2--5718018
18Geršl PavelProtivanov--1754-17017
19Menšík DanielProtivanov070-4--11011
20Učeň DanielProtivanov - DK----15212157057
21Náhlík ZdeněkProtivanov - DK----14131239039
22Nečas JakubValchov1059----24024
23Slaný TomášProtivanov12---11--23023
24Grün VojtěchOkrouhlá-124----16016
25Kolínský JaroslavProtivanov14------14014
26Šumber AdamVelenov38-----11011
27Grmela MarekŽďárná--11----11011
28Nejedlý DanielProtivanov11------11011
29Vybíhal JanProtivanov----9--909
30Šmíd JanSuchý------8808
31Koudelka JanSuchý--6----606
32Kočvara AntonínSuchý-3-----303
33Veselý JakubVelenov02-----202
34Barák JiříValchov0------000
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUB1234567CNBODY
1Veselá MarcelaOkrouhlá3030--2430301440144
2Dvořáková ZuzanaOkrouhlá2727-2430242715924135
3Kejíková BarboraSuchý2121272727272417442132
4Zemánková EvaMoravec Benešov1518243021211514430114
5Puklová KristýnaOkrouhlá2424301414--1060106
6Koudelková TerezaMoravec Benešov131418211818211232796
7Honzírková DanielaOkrouhlá181521151315181152887
8Vičarová FrantiškaMoravec Benešov1413-1815-1474074
9Baráková MonikaMoravec Benešov1212151312-13771265
10Kuželová RomanaOkrouhlá11-13---24024
11Veselá MonikaVelenov-11----11011
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUB1234567CNBODY
1Vlach OndřejOkrouhlá - DK3030303030303021060150
2Horák JiříOkrouhlá272727212724-15321132
3Tlamka TomášOkrouhlá2424182421212715939120
4Šimerle MichalBenešov - DK-182127242701170117
5Barák RadekValchov142124141514241262898
6Horák PetrOkrouhlá2115-181812211051293
7Hlubinka DavidKořenec, Moravec131114131418-831172
8Zemánek MartinKořenec, Moravec1214-15-131569069
9Kejík LukášKořenec, Moravec912-1213111471962
10Herda JanMoravec Benešov810121112813741658
11Učeň MilanŽďárná79-911--36036
12Parolek RomanSuchý--15--101843043
13Barák JaroslavValchov15----15-30030
14Barák RomanValchov1013-----23023
15Šín PavelMoravec Benešov---10-9-19019
16Polívka KamilOkrouhlá18------18018
17Grmela Lukᚎďárná--13----13013
18Klíč TomášValchov11------11011
19Jedlička LukášVelenov60-----606
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIORKY 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUB1234567CNBODY
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JUNIOŘI 16-18 LET
POŘPŘÍJMENÍ, JMÉNOBYDLIŠTĚ, KLUB1234567CNBODY
1Vlach JakubOkrouhlá302721303030016821147
2Švancara PetrMoravec Benešov2124302727242718045135
3Hartl VítValchov2730---27301140114
4Šindelka Tomᚎďárná--24212115241050105
5Žáček PetrŽďárná14-18142418088088
6Žáček VáclavŽďárná12-2715141318991287
7Pernica MichalŽďárná--121218212184084
8Barák MartinValchov11181011131014872067
9Ošlejšek JiříSuchý02113--111560060
10Grulich LiborŽďárná15-1413-12-54054
11Šín RadomírMoravec Benešov13-11-1514-53053
12Hanák JakubŽďárná18-1518---51051
13Dragoun MartinŽďárná24-024---48048
14Borovan FilipŽďárná - DK15------15015
15Honzírek JanOkrouhlá-----9-909


CELKOVĚ BODOVALO 168 ZÁVODNÍKŮ

Poznámky:
        1.      Body obdrží pouze závodníci v dětských, žákovských a juniorských kategoriích z pořadatelských
                 obcí a závodníci hostující za pořadatelské obce (DK).
        2.      Pokud je v kategorii závodník, který nesplňuje věkové podmínky (je mladší) nebo nesplňuje 1.
                 poznámku, není započítán do celkového pořadí.
        3.      Při rovnosti bodů rozhoduje vyšší počet prvenství a poté umístění v posledním závodě.
        4.      Do celkového pořadí jsou započítáni pouze závodníci, kteří pojedou aspoň polovinu závodů.

Vysvětlivky:
        POŘ - Pořadí závodu
        1 - Velká cena Valchova
        2 - Velká cena Suchého - Velenova
        3 - Velká cena Žďárné
        4 - Velká cena Benešova
        5 - Velká cena Protivanova
        6 - Velká cena Kořence
        7 - Velká cena Okrouhlé
        C - Součet všech sedmi závodů
        N - Součet dvou nejhorších výsledků
        BODY - Součet pěti nejlepších výsledků

Download: vysledky-celkem2004.xls (80 kB) | vysledky-celkem2004.zip (21 kB)


Navigace:




 

(c) 2003 - 2020 Martin Zemánek pro Pohár Drahanské vrchoviny
Valid XHTML 1.1, Valid CSS