MTB MERIDA - DELIKOMAT - BrouCZECH CUP 2011
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY


POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY
CELKOVÉ VÝSLEDKY 2003
   •  DĚTI DO 6 LET
 •  CHLAPCI 7-9 LET
 •  DÍVKY 7-9 LET
 •  MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET
 
 
 •  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET
 •  STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET
 •  STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET
 
 

Cyklisti
http://drahany.aktualne.cz
Velká cena Okrouhlé Velká cena Žďárné Velká cena Kořence Velká cena Valchova Velká cena Benešova Velká cena Suchého-Velenova Nejhorší výsledek CELKEM BODŮ
DĚTI DO 6 LET1.2.3.4.5.6.Nejhorší výsledekC
1Tlamková AnnaOkrouhlá20202020202020100
2Kolář PatrikKořenec19018181819092
3Pavlů JiříValchov01919191912088
4Tlamka MichalOkrouhlá1818161613161384
5Kovářová AnežkaOkrouhlá15017171715081
6Slepánková DagmarBenešov1714131216181278
7Veselý ZdeněkValchov01115151514070
8Konečný JanOkrouhlá1615118010060
9Sedlák Lukᚎďárná0171414140059
10Švédová LenkaBenešov012121304041
11Pluháček TomášSuchý0009117027
12Páralová MonikaŽďárná000799025
13Minx JanOkrouhlá0000128020
14Matušů JakubVelenov0000017017
15Hrazdil OndřejŽďárná0160000016
16Učňová DominikaSuchý0001006016
17Žáček VítězslavŽďárná0130000013
18Klíč PatrikValchov0000013013
19Smetana JakubValchov0001100011
20Kejíková JanaKořenec0000011011
21Héna JaroslavBenešov0000100010
22Růžička AdamŽďárná0100000010
23Slaná MartinaŽďárná09000009
24Pavlů MartinaBenešov00008008
25Polívková TerezieŽďárná08000008
26Pavlů VojtěchBenešov00007007
27Trnka JaroslavŽďárná07000007
28Chlupová IvetaValchov00060006
29Látal PavelSuchý00000505
30Matušková AnetaValchov00050005
CHLAPCI 7-9 LET1.2.3.4.5.6.Nejhorší výsledekC
1Švancara VojtěchBenešov20202020202020100
2Stříž LukášBenešov01819191919094
3Slepánek MojmírBenešov19171817170088
4Ševčík PatrikBenešov1813171615171383
5Laštůvka LukášOkrouhlá17016151214074
6Konečný PetrOkrouhlá156151309058
7Veselý MichalValchov0713141310057
8Švéda MartinBenešov125121086548
9Svěrák AntonínValchov00018180036
10Tichý MarekOkrouhlá11014090034
11Suchánek DanielBenešov16110007034
12Pavlů JiříValchov000121111034
13Vrána DanielValchov00001418032
14Oujezdský AntonínŽďárná01400015029
15Sekanina AdamSuchý01600012028
16Sekanina VilémSuchý01500013028
17Pavlů LubošBenešov0900100019
18Růžička MichalŽďárná0190000019
19Šindelka VojtěchValchov0000160016
20Šumbera AdamVelenov0000016016
21Hampl RomanOkrouhlá1400000014
22Hrazdil JakubŽďárná0130000013
23Dyčka JiříOkrouhlá1300000013
24Polívka MartinŽďárná0120000012
25Dlábek LadislavValchov0001100011
26Dokoupil PatrikOkrouhlá1000000010
27Korec JakubValchov00090009
28Přibyl PatrikValchov00000808
29Slaný RomanŽďárná08000008
DÍVKY 7-9 LET1.2.3.4.5.6.Nejhorší výsledekC
1Pavlů SimonaValchov01920202020099
2Veselá MarkétaValchov01819181719091
3Parolková MarkétaOkrouhlá20171301818086
4Koledová RadkaBenešov1916181414141481
5Nesvadbová DenisaBenešov1715141716121279
6Tlamková AnnaOkrouhlá0015191916069
7Puklová ŠtěpánkaOkrouhlá 16012161510069
8Hlubinková NikolaSuchý0201701117065
9Muchová PavlínaBenešov1513111313111165
10Koudelková VeronikaBenešov0010151213050
11Grünová KristýnaOkrouhlá1800000018
12Novotná PetraKořenec0016000016
13Slepánková MiroslavaSuchý0000015015
14Páraková MonikaŽďárná0140000014
MLADŠÍ ŽÁCI 10-12 LET1.2.3.4.5.6.Nejhorší výsledekC
1Tlamka TomášOkrouhlá20202020202020100
2Vlach MarekOkrouhlá1919191918181894
3Horák PetrOkrouhlá1818181819191892
4Barák RadekValchov1210161717171079
5Hlubinka DavidKořenec17161401214073
6Ševčík ŠtěpánBenešov13151711130069
7Barák Roman - staršíValchov0170161616065
8Herda JanBenešov11211151413264
9Kovář RadimBenešov1413014150056
10Laštůvka PetrOkrouhlá16909910053
11Učeň MilanŽďárná0121512110050
12Kejík LukášKořenec1011130015049
13Mucha TomášBenešov07121089046
14Vít VojtěchOkrouhlá05701012034
15Herda JiříBenešov0810633030
16Zbořil RadekBenešov068060020
17Crün VojtěchOkrouhlá1500000015
18Vašíček TomášValchov0101300014
19Grmela Lukᚎďárná0140000014
20Nečas JakubValchov000850013
21Nesvadba MartinBenešov040070011
22Svěrák AntonínValchov000047011
23Novotný DavidKořenec00900009
24Přibyl OndřejValchov00000808
25Barák Roman - mladšíValchov00070007
26Koudelka JanOkrouhlá00600006
27Jedlička LukášVelenov00040206
28Šindelka VojtěchValchov00000606
29Barák JiříValchov00050005
30Ošlejšek JakubSuchý00000505
31Hlubinka JakubSuchý00000404
32Šmída JakubValchov00030003
33Soldán StanislavŽďárná03000003
34Jílek Tomᚎďárná00000000
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10-12 LET1.2.3.4.5.6.Nejhorší výsledekC
1Zemánková EvaBenešov2018201920171797
2Kejíková BarboraSuchý1617192019201794
3Tlamková TerezaOkrouhlá1715171617181585
4Honzírková KateřinaOkrouhlá1514161816121279
5Vičarová FrantiškaBenešov1919180015071
6Pluháčková DanaSuchý0160171819070
7Veselá JanaOkrouhlá1111131513111163
8Jírová AnetaBenešov1820001210060
9Dvořáková HanaOkrouhlá14121013100059
10Nesvadbová LucieBenešov121311990054
11Páralová MichaelaŽďárná001471416051
12Ševčíková RomanaBenešov8012689043
13Zemánková KateřinaKořenec130012150040
14Baráková MartinaBenešov10100544033
15Učňová KláraŽďárná098835033
16Pavlů SimonaValchov00014117032
17Koudelková LucieBenešov980060023
18Kejíková KláraKořenec0090014023
19Veselá MarkétaValchov0001053018
20Psohlavcová TerezaKořenec0015000015
21Hlubinková NikolaSuchý000076013
22Šumberová KristýnaVelenov0000013013
23Hlubinková VeronikaKořenec00000808
24Šindelková KristýnaŽďárná07000007
25Žáčková BlankaŽďárná06000006
26Vybíhalová SimonaSuchý00000202
STARŠÍ ŽÁCI 13-15 LET 1.2.3.4.5.6.Nejhorší výsledekC
1Hartl VítValchov20202020202020100
2Horák JiříOkrouhlá1919191919171795
3Švancara PetrBenešov1818181818181890
4Grulich LiborŽďárná1717171616161683
5Šín RadomírBenešov1615161317151379
6Žáček VáclavŽďárná01315141413069
7Tlamka TomášOkrouhlá14121311139963
8Polívka KamilOkrouhlá13111401211061
9Krejčíř MartinValchov0160151514060
10Honzírek JanOkrouhlá11912876647
11Šín PavelBenešov121007117047
12Barák MartinValchov70991010045
13Borovan Filip Žďárná00817019044
14Nečas LukášValchov107101005042
15Barák PetrValchov91401200035
16Zemánek MartinKořenec1580090032
17Barák JaroslavValchov00110012023
18Horák PetrOkrouhlá000088016
19Klíč TomášValchov80000008
20Barák RadekValchov00060006
21Fabiánek Tomᚎďárná06000006
22Barák JosefValchov00050005
23Vašíček PavelValchov00040004
24Nečas JakubValchov00030003
25Svěrák AntonínValchov00020002
STARŠÍ ŽÁKYNĚ 13-15 LET 1.2.3.4.5.6.Nejhorší výsledekC
1Veselá MarcelaOkrouhlá20202020202020100
2Dvořáková ZuzanaOkrouhlá1919191919191995
3Puklová KristýnaOkrouhlá18181818180090
4Honzírková DanielaOkrouhlá1716161614151480
5Koudelková TerezaBenešov16150151616078
6Baráková MonikaBenešov1513151415131372
7Kejíková BarboraSuchý0171717018069
8Kolářová DanaBenešov14140000028
9Čížková PavlaSuchý0000017017
10Zemánková EvaBenešov0000170017
11Sekaninová JarmilaSuchý0000014014
12Páralová MichaelaŽďárná0000130013
13Veselá JanaVelenov0000012012

Download: vysledky-celkem2003.xls (54 kB) | vysledky-celkem2003.zip (17 kB)


Navigace:




 

(c) 2003 - 2020 Martin Zemánek pro Pohár Drahanské vrchoviny
Valid XHTML 1.1, Valid CSS